У ректораті ОНМедУ забарикадувалися невідомі

Ректорат

Колишній ректор вишу Валерій Запорожан назвав подію «силовим захопленням».

Сьогодні вранці, 20 липня, група невідомих увійшли до ректорату Одеського національного медичного університету й закрилися зсередини. Стався конфлікт з охоронцями, під час якого на дверях кабінету ректора розбили скло. Про це повідомляє кореспондент «Української Служби Інформації».

Екс-ректор ЗВО, звільнений наказом МОЗ від 17 липня, Валерій Запорожан прокоментував подію на своїй Facebook-сторінці.

«Сталося силове захоплення ректорату! Народний депутат Сергій Мельничук зі своїм бійцями керують подіями. Ламають двері та залякують співробітників. Поліція не вживає жодних заходів. Їх попередили про захоплення і вони не поспішають на виклик», – пише Запорожан.

Кореспондент «Правди за Одесу» повідомляє, що молодиків було близько 30 – вони перестрибнули через турнікет на вході до ОНМедУ, зламали двері, розбили скло й забарикадувалися в кабінеті ректора.

Активісти відмовляються спілкуватися з пресою, однак охорона стверджує, що захоплення здійснюють від імені в.о. ректора Костянтина Аймедова, якого вчора не пропустили на робоче місце.

Раніше за поліцію (приблизно о 9:25) на місце події приїхав позафракційний депутат і член комісії з охорони здоров’я Сергій Мельничук, додає кореспондент.

Сам Мельничук прокоментував подію на своїй Facebook-сторінці.

«За цією перепусткою та після дзвінка на “102” зміг потрапити до Одеського медуніверсітету. Перевіряю роботу комісії та дії щодо ректора університету», – йдеться у дописі.

Перший наряд поліції прибув о 9:56, другий – о 10:20. До кабінету впустили лише заступника начальника Портофранківського відділу поліції, без супроводу.

Майже одночасно з поліцією до вишу приїхав громадський активіст і лідер «Вуличного фронту» Дем’ян Ганул з групою людей.

Ганул (1)

Вони увійшли до кабінету ректора й не виходять звідти. Охоронці стверджують, що відео з камер спостереження перед входом до ОНМедУ «раптово» зникло.

До протестувальників і журналістів вийшов в. о. ректора Костянтин Аймедов.

«За 10 хвилин для всіх охочих телеканалів буде проведено прес-конференцію, тому що тут, таке враження, що ми в облозі», – заявив Аймедов.

Фото: odessamedia.net

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus