У НУВГП відкрили освітній центр, де студенти зможуть реалізувати стартап

library-la-trobe-study-students-159775

У Національному університеті водного господарства та природокористування відкрили інноваційний освітній центр для студентів, які мають цікаву ідею або стартап, але не знають, як реалізувати задум.

На базі центру вони зможуть співпрацювати з фахівцями галузі та отримати поради щодо реалізації проекту. Найкращі ідеї отримають фінансування з боку партнерів. Навчання та практичні заняття проdодитимуть безкоштовно.

Наразі в Інституті агроекології та землеустрою НУВГП вже працюють над створенням геопорталу «Відкриті дані для громад», на якому будуть розміщені дані моніторингу земель, топографічні плани тощо. Далі учасники школи планують зайнятися розробками відповідних мобільних додатків.

У межах проекту «Noosphere Engineering School» центр забезпечать сучасним обладнанням та матеріалами. Планують, що навчальні лекції та семінари для студентів вишу проводитимуть досвідчені тренери, коучі або менеджери ІТ-компаній. У школі вони також зможуть реалізувати спільні проекти, поєднавши знання ІТ-фахівців та дослідників геоінформатики чи землеустрою.

Нагадаємо, що учені дослідили вплив навчання у виші на стан здоров’я.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus