У МОН планують до 1 вересня вакцинувати більшість освітян

imgonline-com-ua-Resize-MuuDs3enqzg

Міністерство освіти і науки розраховує до 1 вересня вакцинувати від COVID-19 більшість педагогів. Адже це дозволить почати навчання у звичному режимі.

Вакцинація вчителів

Минулого тижня було вакциновано понад 550 тисяч працівників освіти. За освітянами, які вакциновані першою дозою, одразу резервується друга доза вакцини. Наразі лідерами за кількістю вакцинованих освітян є Київ, Київська, Дніпропетровська, Львівська та Харківська області.

Проте, на думку заступниці міністра освіти та науки Любомири Мандзій, елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть застосовуватися. Зокрема, МОН буде розширювати Всеукраїнську школу онлайн, більше використовуватиме змішаний формат навчання.

Вакцинація учнів

Стосовно можливості щеплення проти COVID-19 дітей віком від 12 років, за словами заступниці міністра, це залежить від МОЗ, оскільки поки що діти не підпадають під вакцинацію.

Новий навчальний рік планують розпочати у звичному режимі. Міністр освіти Сергій Шкарлет запевнив, що дитячі садочки, спеціальні установи і початкова школа обов’язково повинні навчитися очно. Дистанційне навчання будуть впроваджувати залежно від епідеміологічної ситуації.

Раніше ми писали, Українці вважають, що дистанційне навчання знижує рівень знань – дослідження

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus