У НМУ ім. О.О. Богомольця відкрили лабораторію із найсучаснішим обладнанням

guys

У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відкрили лабораторію хірургічної стоматології, комп’ютерного моделювання та цифрової технології.Триває підготовка кабінету лазерної стоматології.

Директор Стоматологічного медичного центру вишу Андрій Копчак повідомив: «Кабінети обладнано новими установками, які дозволяють здійснювати всі види стоматологічної діяльності: імплантація, передімплантаційна підготовка на високотехнологічному рівні, впровадження 3D-технології.

Це своєрідна модель європейської клініки з високотехнологічним забезпеченням. Усе робиться для навчального процесу студентів, інтернів, лікарів післядипломної освіти».
НМУ
Також директор наголосив, що університет вклав серйозні інвестиції в Стоматологічний центр. Тому вже з Нового року планують ставити 30-40 імплантів щомісяця та навчати студентів найсучаснішим методикам, які сьогодні існують в стоматології.
НМУ
Декан стоматологічного факультету, професор Наталія Біденко розповіла: «Це унікальна можливість не лише побачити такі технології, а й долучитися до стоматологічного процесу. Студенти надзвичайно збагатять свій досвід».
НМУ
Це перший центр серед державних клінік та вищих навчальних закладів, що створив лабораторії комп’ютерного моделювання і цифрової технології та впровадив найсучасніші в світі технології. Це забезпечить нові концепції виготовлення протезів, коронок та імплантів.

Фото: ukrinform.ua/nmu.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus