У майбутнє за 4 стартапи

it-arena1 (1)

Продовжуємо розповідати про найцікавіші стартапи молодих українців з ІT Arena Lviv – найбільшої тех-конференції у Східній Європі. Із цими розробками можна і на дискотеку сходити, і закохатися, і до Барселони з’їздити. Обирай, що цікавить найбільше, і підтримуй проєкт!

Як жити після Tinder

«Він/вона мене не розуміє!» – скаржишся ти і отримуєш на день народження чергову пару шкарпеток, піну для гоління чи книжку, яку вже прочитав (-ла).

Український стартап BeWithMе – це додаток, який допомагає закоханим підтримувати здорові стосунки. Платформа має три розділи: смарт-календар, персоналізовані подарунки і рекомендації для закоханих.

Relationship calendar. Додаток зберігає всі найважливіші дати для тебе і твоїх близьких. Це не просто нагадування, а можливість обрати, замовити й оплатити подарунок для своєї половинки за один клік.

Gift ideas. Instagram зі своїми алгоритмами – це, звичайно, зручно, але не завжди його рекомендації підходять саме тобі. Платформа BeWithMe складає список подарунків, аналізуючи вподобання та інтереси закоханих. Для цього потрібно встановити додаток на двох телефонах, і далі штучний інтелект допоможе зробити складний вибір за тебе.

Date recommendations. Додаток аналізує, на якому етапі стосунків перебуває пара, і пропонує закоханим провести час активно й корисно. Штучний інтелект для BeWithMe навчався у видатних психологів, тому розуміє, що потрібно для конкретної ситуації.

Зараз додаток перебуває на стадії розробки і запрошує зацікавлених користувачів стати першими тестувальниками платформи. Хочеш спробувати? Запрошуй свою половинку і реєструйтеся.

Реклама

Помічник для стартапера

Рано чи пізно із цим стикається кожен стартап – юридичні труднощі. Проблема полягає не лише в тому, як знайти хорошого й недорогого фахівця, а й як пояснити йому, що саме потрібно врегулювати. Для таких випадків існує Legal Nodes.

Це маркетплейс, що допомагає стартапам знайти підхожого юриста-експерта чи онлайн-сервіс, де можна самостійно зробити нескладну юридичну роботу за символічну підписку. Алгоритм дій тут не складний:

«Розмова» з ботом. Спочатку бот Legal Nodes створює профіль стартапу: запитує про стадію розвитку, ринок, клієнтів. Після цього бот генерує юридиний чек-ліст для конкретної компанії. Коли команда обирає, що із цього списку юридичних завдань їй підходить, бот пропонує відповідних юристів.

Обрати рівень складності. Серед пропозицій з’являться юридичні провайдери, які виконують роботу різного рівня складності. Наприклад, якщо потрібно підготувати договір про нерозголошення, бот запропонує сервіс, де цей договір можна скласти в конструкторі безкоштовно, не звертаючись до послуг юристів. Якщо це підготовка до залучення інвестицій, то можна обрати фірму з хорошою репутацією, яка вже працювала з такими кейсами.

Платформа опрацьовує особистий запит за 24 години і пропонує список перевірених юридичних експертів у різних куточках світу. Це значно скорочує адміністративні витрати і допомагає стартапам правильно сформулювати свої юридичні завдання.

it-arena2 (1)

Дарт Вейдер з Одеси

Рекламувати товар у костюмах тварин чи мультяшних героїв – це вже нецікаво. Щоб привернути увагу аудиторії, потрібні свіжі ідеї, інноваційні підходи. Один із них – інтерактивна маска, яка робить тебе схожим (-ою) на персонажа «Зоряних воєн».

Qudі – це винахід 15-річного Михайла Чумаченка з Одеси. Він допоможе тобі вирізнитися з натовпу. На маску можна вивести будь-який текст: від «шукаю дівчину» до логотипа чи гасла компанії. Спеціальний додаток дозволяє самостійно створити анімацію і показати її на екрані.

Поки що Qudi здають у погодинну оренду у Львові, Одесі та Києві. Але команда продовжує працювати над дизайном винаходу, щоб представити його на Web Summit і на платформі типу Kickstarter.

Особистий тревел-гайд

Жодних туристичних фірм, сумнівних посилань та анонімних відгуків – чат-бот Travel Mate стане особистим асистентом для кожного, хто хоче здійснити подорож.

Бот працює у Facebook-месенджері. Він навчається на вподобаннях та інтересах користувачів, пропонуючи локальні місця, ресторани чи кав’ярні, які важко знайти самостійно.

Унікальність платформи в тому, що її наповнювали засновники, спираючись на власний досвід і рекомендації місцевих жителів різних країн.

Зараз TravelMate працює над розширенням пропозицій і хоче залучити більше юзерів із різних країн.
 
На ІТ-arena 2019, де й були представлені проєкти, багато говорили про людяність технологій. Чи буде це щось у стилі «Трансформерів» чи нагадуватиме утопічно ідеальні ролики від Apple і Microsoft? Усе покаже час. Але інновації, які молоді українці створюють тут і зараз, відкривають безліч перспектив.

Фото: facebook.com/pg/itarena.ua

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus