У липні вдвічі підвищиться вартість проїзду в столичному громадському транспорті

pexels-photo-928184

Під час брифінгу заступник голови КМДА Дмитро Давтян повідомив, що з 14 липня тарифи на проїзд у громадському транспорті підвищаться у 2 рази.

Разова поїздка у метро, трамваях, тролейбусах, міських автобусах та фунікулері вартуватиме 8 гривень. Для осіб із проїзними та безконтактними картками – 6 гривень 30 копійок. Для киян, котрі поповнюють картку метро на 50 поїздок і більше, вартість однієї становитиме 6 гривень 50 копійок. Для пільгових категорій проїзд залишиться безплатним. Скільки коштуватимуть проїзні для студентів – поки не розголошують.

Давтян наголосив, що зараз собівартість проїзду одного пасажира у метро становить 8 гривень 27 копійок, у наземному транспорті – 8 гривень 77 копійок, тому нові тарифи виправдані й навіть менші від необхідних.

Керівник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський зазначив, що такі підвищення зумовлені збільшеннями витрат метрополітену на оплату енергоресурсів та роботу працівників підприємства. Також він вказував, що через низький рівень заробітної плати у компанії, більшість спеціалістів виїжджає до Європи, а це негативно впливає на функціонування метро.

Нагадуємо, інженер Google визнав проект оплати у київському метро одним із найсучасніших.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus