У КПІ імені І. Сікорського пілотував проект дуальної освіти

pexels-photo-261909

У КПІ ім. І. Сікорського відкривають напрям з підготовки професійних управлінців для оборонно-промислового комплексу України. Відповідну магістерську програму виш реалізуватиме разом з державним концерном «Укроборонпром».

Спільна магістерська програма КПІ та Укроборонпрому має назву «Управління у сфері оборонно-промислового комплексу». Перший випуск магістрів за цією спеціальністю планується 2019 року.

Щоб впровадити інтегровану програму, в університеті співпрацювали з Укроборонпромом, аби з’ясувати, які саме знання та компетенції повинні мати майбутні випускники. Передбачається, що межах програми готуватимуть фахівців, спроможних оперативно ухвалювати системні інноваційні рішення з урахуванням ризиків. Термін навчання – 1,4 роки.

Викладачі КПІ вчитимуть студентів таким дисциплінам, як правовий захист інтелектуальної власності, стратегічне управління, ризик-менеджмент, комерційна дипломатія тощо. Водночас, наприклад, вивчати інноваційну продукцію військово-промислового та подвійного призначення чи проходити практику слухачі будуть безпосередньо на підприємствах Укроборонпрому.

Окрім підготовки магістрів, угода також передбачає проходження практики на цих підприємствах інших студентів київського політеху, створення на виробничій базі умов для виконання ними курсових і дипломних проектів тощо. Натомість фахівці КПІ забезпечуватимуть науково- технічну підтримку проектам, що реалізуються на базі Укроборонпрому.

Нагадаємо, що керівництво КПІ не дозволяє операторам встановлювати базові станції на його території.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus