У Києві запустять коворкінг за кошти фонду засновника eBay

people-woman-girl-macbook

На початку грудня цього року в Києві запуститься коворкінг 1991 Civic Tech Center.

Над проектом працює громадська організація SocialBoost, а його запуск можливий завдяки гранту від Omidyar Network, філантропічної інвестиційної компанії, створеної засновником eBay П’єр Омідьяр.

Розмір цієї інвестиції – $ 480 000. Грант від Omidyar Network піде на ремонт приміщення, фінансову підтримку проекту і розробку нових програм для стартапів. Як розповіли в 1991 Open Data Incubator, спеціально фандрейзинг під проект не проводився, це результат публічної роботи організації та її проектів. Щоб отримати грант, інкубатор пройшов досить ретельний процес due dilligence, в тому числі по екзаменацію фінансової частини попередньої діяльності, партнерів, співробітників організації.

1991 Civic Tech Center буде підтримувати цивільні технологічні організації та стартапи, які працюють в сфері відкритих даних, електронного уряду та громадської участі. Географічно він буде розташований в центрі Києва.

Проекти в коворкінг відбиратимуть за конкурсом, відібрані проекти будуть платити за участь, але деталі про вартість та умови участі організатори обіцяють повідомити ближче до дати запуску. «Ми працюємо над системою абонементів, але хотіли б проводити попередню екзаменацію як проектів, так і індивідуальних учасників, які хочуть приєднатися», – розповідають організатори.

Учасникам буде пропонуватися менторська підтримка, акселеративному програми. Крім програм 1991 Open Data Incubator, будуть представлені кілька нових програм, розроблених спеціально для коворкінгу.

Нагадаємо, що Prometheus запускає курс лекцій-роздумів Богдана Гаврилишина.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus