У Києві з листопада можна сходити на тематичні екскурсії до скульптури «Крим»

артобєкт

12 жовтня за ініціативи проєкту «Звуки Міста» відбулась перша тематична екскурсія-знайомство з офісом Кримської Платформи та артоб’єктом, який уособлює об’єднане звучання території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Офіс Кримської Платформи у Києві став місцем презентації першої скульптури «Крим» із серії артоб’єктів мультидисциплінарного проєкту «Звуки Міста». Скульптура створена на основі характерного звучання півострову, а контраст потужної символічності та візуальної тендітності артоб’єкту відображає саму особистість Криму. Дві половини скульптури тримаються в найвужчому місці, що дає відчуття крихкості, проте ані шторм, ані час, ані чиїсь кроки не здатні її зламати.

«Крим завжди був, є і буде українським. Бо насправді тих емоцій, відчуттів, ароматів, кольорів, які відчувають кримчани на своїй території, не оцінить і не зрозуміє жоден росіянин, який цю територію загарбав!», – зазначив Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.

Формат тематичних екскурсій відкриває можливості для містян та гостей столиці відвідати сам артоб’єкт, аби “відчути звуки рідного міста”. Першу екскурсію офісом провів Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим – Кориневич Антон, а гостями камерного заходу стали відомі кримчани, які працювали над проєктом: телеведуча Маша Єфросиніна, екологиня, зоологиня Юлія Іванчикова, чемпіон світу з вищого пілотажу Тимур Фактуллін, а також всі учасники, залучені у реалізацію ART-проєкту.

Починаючи з листопада екскурсії у дворі Офісу Кримської Платформи (вул. М. Грушевського, 24/2) будуть відбуватися щомісяця за попередньою реєстрацією.

Раніше ми писали: Студенти НаУКМА розробили стратегію промо музею з картинами світових митців

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus