У Києві пройде Кліматичний марш

imgonline-com-ua-Resize-X1AnN3YZo34kz

У четвер, 26 вересня, о 12:00 на Михайлівській площі Києва відбудеться Кліматичний марш, який організовує ГО «Екодія». Учасники вимагатимуть виділити більше коштів на скорочення викидів парникових газів.

Цього літа світ ще сильніше відчуває наслідки кліматичної кризи, такі як повені в Європі, Китаї та Індії, лісові пожежі в Туреччині та Греції, теплові хвилі в Канаді й на європейському півдні тощо.

«Україна теж не пасе задніх: у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу, Дніпро, Київ та інші міста заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень у столиці вкотре б’є температурні рекорди», – нагадують організатори акції.

Учасники Кліматичного маршу вимагатимуть від влади збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату. Серед інших вимог Кліматичного маршу – відмовитись від дотацій у збиткову вугільну галузь, закласти кошти у підвищення енергоефективності будівель та на розвиток системи державного моніторингу якості повітря.

На акцію просять не приносити політичну символіку та логотипи бізнес-компаній. На марші можуть бути присутні лише логотипи неприбуткових організацій, ініціатив та рухів, які працюють в темах дотичних до зміни клімату та екологічних питань.

Зареєструватись і взяти участь у Кліматичному марші 2021 можна за посиланням

Кліматичний марш відбудеться і в інших містах України: Миколаїв, Чорноморськ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Рівне, Вознесенськ, Ужгород, Хмельницький, Кропивницький. Список міст доповнюється.

Раніше ми писали: Всеукраїнський марш за тварин відбудеться 5 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus