Бокси й термоси для їжі та напоїв – які бувають і що зручніше?
Ланч-бокси
Ланч-бокс – це контейнер для їжі, що зручно брати із собою на навчання або роботу.
На що звернути увагу при виборі? Найчастіше ланч-бокси виготовляють із пластику, тому обов’язково перевір маркування. Основні позначки зазвичай зрозумілі інтуїтивно, але про всяк випадок ось маленька шпаргалка.

1. Харчовий пластик. 2. Можна розігрівати у мікрохвильовій печі. 3. Можна заморожувати. 4. Можна мити в посудомийній машинці.
Зараз дуже поширені контейнери для їжі з так званого біопластику. Виробник запевняє, що такий ланч-бокс розкладається вже за рік після утилізації. Вчені ж налаштовані скептично, та дослідження показують, що біопластик анітрохи не екологічніший за звичайний. Але ланч-бокс все одно прослужить тобі не один рік, а в зручності екобокси зовсім не поступаються: їх можна розігрівати в мікрохвильовці або заморожувати в морозильній камері, а також мити в посудомийці. Великий вибір екоконтейнерів є в магазині EverestShop. На їхньому сайті ціни стартують від 150 грн.
Якщо ж ані біопластик, ані будь-який інший не викликає в тебе довіри, придивись до ланч-боксів зі сталевою серединою. Як, наприклад, цей бокс у ніжному дизайні з оленятком, фламінго або листячком. Знайдеш його ось тут за 475 грн.
Реклама
Термоси для їжі
Уже після другої пари мрієш про гаряченький борщик? Годі мріяти, купуй уже термо ланч-бокс! Це як термос, але в ньому зручно носити все, що забажаєш: від супу-пюре до бабусиних котлеток. Як тобі це гламурне термовідерце? Усього 310 гривень – і воно твоє. Або такий варіант: термо ланч-бокс скромнішого вигляду, але об’ємом аж 1600 мл – якщо ти раптом плануєш нагодувати пів універу. Коштує 350 грн.
Ще недостатньо гаряче? Тоді біжи шукай розетку, тому що ось цей термосудок із двома ємностями сам розігріває їжу. З ним твій улюблений обід завжди буде ніби щойно з плити. Шкода тільки, що від павербанку цей контейнер не працюватиме, бо напруга живлення – 220V. Ціна термосудка – 260 грн.
Бенто-бокси
Бенто – це японське мистецтво приготування ланчу. Ти тільки поглянь на ці мімімішні страви! Вони більше схожі на кадри з аніме, ніж на реальну їжу. І як не шкода таке їсти?
Навіть якщо ти не фанатієш від японської мультиплікації, і звірятка з рису не підвищують твого слиновиділення, не поспішай робити висновки про бенто. А краще подивись на бокси для їжі французького бренду monbento. Вони поєднали східну естетику та європейський шик у такі крутезні ланч-бокси, що отримали за них Red Dot Design Award – найпрестижнішу нагороду у сфері дизайну. Але й коштують ці красунчики відповідно – найдешевший бенто-бокс обійдеться у 800 грн.
Термокружки
Жити не можеш без кави, але краще за тебе її ніхто не готує? Вихід є! Термокружка – це менший і зручніший варіант термоса. Її класно брати не тільки в універ чи на роботу, але й на прогулянку. Вона не займе багато місця і збереже твій напій гарячим протягом декількох годин.
Термокружка від ziz.ua послужить тобі стильним аксесуаром, особливо якщо гармонійно поєднати її з наручним годинником. Ціна на майже всі кружки – 390 грн.
Цікава marmyza.s має дещо для тих, у кого проблеми з тайм-менеджментом. Цей термостакан не дасть тобі розслабитися ані на хвильку. Тому радимо пити з нього м’ятний чай, щоб нерви не здавали й кукуха не летіла в невідомому напрямку. А якщо треба, щоб таки летіла, в marmyza.s є ще й круті фляги.
Ціна стакана – 580 грн, фляги – 300 грн.
Термокружка знадобиться майже кожному, а тому це ідеальний подарунок. Так вважають у thermocup_ua і навіть роблять індивідуальні гравірування. Але за мінімалістичними термокружками без малюнків – також до них. Наприклад, термокружка на 480 мл коштує лише 260 грн.
Складний посуд
Тим, хто довіряє свою каву лише професійним бариста і вважає термокружки занадто габаритними, радимо спробувати складну силіконову чашку. Вона зручніша та екологічніша, ніж одноразовий стаканчик, і поміститься навіть у кишеню. У tarlini є декілька моделей у різних кольорах. Ціна: від 260 до 340 грн. А в ecosoul.store до такого горнятка можна підібрати ще й складну трубочку в кейсі такого самого кольору.
Прибори
Так, у що покласти обід, вирішили. Але ж не руками його їсти – потрібні прибори. До багатьох ланч-боксів воно йде в комплекті, вироблене з того самого матеріалу. Та якщо пластикові прибори асоціюються в тебе виключно з шашликами на травневі свята, вже знайомі нам monbento мають для тебе щось особливе. Це компактний набір приборів з нержавіючої сталі. За такі вишукані виделку, ніж і ложку доведеться віддати 500 грн.
Сумки
Ланч вийшов трохи завеликим і не влізає в жодну сумку? Придбай для нього окрему. Вибір величезний, можна навіть добрати ланч-бег під колір боксу. У Lunch Bag є стильні сумки всіх кольорів веселки й навіть більше. До того ж це не прості ланч-беги, а сумки-термоси – те що треба для української зими. Ціни: від 200 до 550 грн.
А тепер гайда обідати! Смачного!
Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.