Три нові твори Стівена Кінга вийдуть на кіноекрани, він продав їх за $3

20200410130358e33f62b652Американський письменник Стівен Кінг продав права на екранізацію трьох новел із нової збірки «Якщо потече кров» (If It Bleeds) за $3.

Нові фільми стануть частиною ініціативи письменника Dollar Baby, яка дозволяє викупити право на екранізацію історії всього за $1.

Першою новелою, «Телефон містера Герріґана» (Mr. Harrigan’s Phone), зацікавилися Netflix, Blumhouse та Раяна Мерфі.

Режисером та сценаристом повнометражної екранізації твору буде Джон Лі Генкок. Серед відомих фільмів Генкока – «Врятувати містера Бенкса» про екранізацію фільму Disney «Мері Моппінс» та кінострічка про Рея Крока, засновника McDonalds.

Продюсером другого фільму – «Життя Чака» (The Life of Chuck) – буде Даррен Аронофські, режисер фільмів «Чорний лебідь», «Реквієм за мрією», «Ной», «Джекі» та інших.

Бен Стіллер, відомий головними ролями у фільмах «Ніч у музей», «Неймовірне життя Уолтера Мітті» та «Знайомство з Факерами», екранізує новелу «Пацюк» (Rat). Він також збирається зіграти головну роль у стрічці.

Остання новела збірки, «Якщо потече кров», поки що вакантна, але ЗМІ повідомляють, що права на екранізацію може придбати американська телевізійна мережа HBO, оскільки у новелі зустрічається персонаж, який вже згадувався у серіалі НВО «Аутсайдер».

Нагадаємо, Стівен Кінг дозволив студенту з України екранізувати своє оповідання.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus