Створили туристичний тур Україною «Вишиваний Шлях»

вишиваний шлях

Команда Всеукраїнського проекту «Вишиваний Шлях» створила туристичний пішохідний та велосипедний маршрут Україною, відкриття якого відбудеться у травні 2016 року.

Команда travel-addicted активістів створила унікальний туристичний пішохідний та велосипедний маршрут Україною довжиною понад 2 000 км. Він проходить через 10 областей від Ужгорода до Харкова та символічно об’єднує Захід і Схід. Його мета – розвинути внутрішній туризм в Україні та розкрити його потенціал усьому світові, повідомляє Big Idea.

«Вишиваний Шлях» проходить повз 310 населених пунктів та більше 500 туристичних атракцій. Він мережить Україну, наче візерунок вишиванки.Впродовж літа 2015 року волонтери виїжджали на маршрут у кожній із десяти областей для його фізичної перевірки та удосконалення. Велосипедист Юрій Курант поділився враженнями про мандрівку:

«За усі свої велопоїздки Україною я бачив мало місць з такою високою концентрацією природних та історичних пам’яток. Три (!!!) національних природних парки за два дні; автентична природа; місця, які своєю історією сягають прадавніх часів і дожили до часів сучасних. Місця, де відбувалось чимало вагомих історичних подій. Безліч архітектурних пам’яток: оборонних, сакральних, побутових. У нас не було жодного довгого нудного переїзду, ні по трасах, ні по бездоріжжю».

Наразі проект збирає фінанси на спільнокошті «Big Idea». Там також можна почитати більше про деталі мандрівки.

Сторінки проекту у VK та Facebook.

Фото: pixabay

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus