Турецькі виші популярні серед іноземних студентів

турецькі_виші

На 89% порівняно з минулим роком збільшилася кількість заяв від іноземних студентів, що беруть участь у конкурсі на урядову стипендію Туреччини для навчання в магістратурі.

Якщо в минулому році заяви на стипендію у турецьких вишах  надійшли з 176 країн світу, то в цьому – зі 182 країн. Кількість претендентів зросла з 82 тисяч до 155 тисяч. Туреччина стає серйозним конкурентом, займаючи важливе місце у сфері вищої освіти, повідомляє gursesintour.com.

Фонд урядової стипендії Туреччини крім оплати освіти надає студенту медичну страховку, житло, місячну стипендію на проживання та авіаквиток для прибуття в країну і назад. Крім того, оплачуються курси турецької мови і проживання в державних гуртожитках. А також урядова стипендія включає в себе місячну стипендію на проживання, – пише портал fit.upjet.com.

Студент, що одержує вищу освіту, отримує 600 турецьких лір на місяць. Студентові, що навчається в магістратурі, виплачують 850 лір в місяць, Докторант отримує 1 250 лір в місяць, і стипендія на дослідження становить 2500 лір на місяць.

Фото: pixabay

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus