Приємне з корисним: волонтерський тур Tour ON

Знімок екрана 2017-07-08 о 12.57.29

Щоб поєднати цікавий та корисний відпочинок, спілкування з активними молодими людьми й подорожі, варто лише поїхати у волонтерський тур Tour ON. Його мета – показати населенню Одеської області, що зміни – це легко, і стати їхнім творцем можна самотужки.


Що таке волонтерський тур Tour ON?

Tour ON – це волонтерський тур Одеською областю, спрямований на активізацію місцевого населення. Дві команди по 20 волонтерів упродовж 10 днів мандруватимуть п’ятьма районами області. Одна команда волонтерів вирушить на південь, інша – на північ.

Будь-хто охочий може приєднатись до команд протягом туру, щоб разом з місцевими активістами вирішити заздалегідь обрану проблему, провести весело час та ознайомитися з місцевою культурою.


Що саме робитимуть волонтери?

Розмальовувати стіни шкіл та клубів, прибирати парки й набережні тощо. У деяких населених пунктах для волонтерів і місцевої молоді проведуть воркшопи з журналістики.


До яких саме населених пунктів вирушать учасники?

Першотравневе, Березівка, Окни, Лиманське, Біляївка – на півночі; Сергіївка, Сарата, Арциз, Тарутине, Стара Царичанка – на півдні.


Яка мета туру?

Організатори вірять, що маленькими зусиллями багатьох людей можна змінити світ, і прагнуть своїм прикладом показати, що зміни – це легко: варто лише стати їхніми творцями.


Чи буде культурна програма?

В одному з міст відбудеться медіафорум. Також у різних населених пунктах будуть проходити перегляди й обговорення фільмів, поетичні вечори, співи під гітару. Команди гратимуть в інтелектуальні ігри та займатимуться тимбілдингом, щоб краще пізнати одне одного.

А на завершення 100 активістів з Одеси, містечок і селищ Одеської області й Донбасу пройдуть школу громадської активності «Табір змін». Протягом чотирьох днів вони вчитимуться проектному менеджменту й для закріплення результату реалізують власний проект.


Участь у проекті безкоштовна?

Основну частину витрат покриває грант, який організатори отримали від Одеської державної адміністрації. Участь передбачає лише сплату організаційного внеску в обсязі 200 гривень.


Де волонтери будуть харчуватися, спати і як доїдуть до пункту призначення?

Переїжджатимуть учасники автобусом. Житимуть переважно в хостелах. Їжу команди готуватимуть самостійно. Щоправда, торік для волонтерів часто готували смачні обіди районна адміністрація й молодіжний центр.


Що забороняється під час туру?

Забороняється курити, вживати алкогольні напої та наркотичні речовини.


Чи є вікові обмеження для учасників проекту?

Так, брати участь у проекті може молодь від 18 до 35 років, але можливі винятки для 16- й 17-літніх. Для цього треба буде пройти попередню співбесіду й надати письмову згоду від батьків.


Як долучитись до проекту?

Необхідно заповнити анкету. Дедлайн – 15 липня. Також долучайтесь до сторінок туру й табору у Facebook.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus