Топ подкастів для вивчення англійської: готуємося до IELTS

earphones1 (1)

Маєш складати тест IELTS і хвилюєшся про модуль Listening? Спокійно, не тільки ти такий(-а). При вивченні англійської цьому часто приділяють замало уваги. Пропонуємо цікаве вирішення – подкасти.

Що це і навіщо?

Термін з’явився в ранніх двохтисячних. Його вигадав колумніст The Guardian Бен Гаммерслі, поєднавши слова iPod і broadcast (транслювати). Подкасти стали популярними, бо вони доступні, їх легко знайти в мережі й завантажити. Вони чудово вписуються в життя сучасної зайнятої людини. Слухаєш дорогою на роботу або в залі і раціонально використовуєш час.

Подкасти допомагають у вивченні англійської, бо дають можливість слухати носіїв мови. До того ж можна обрати цікаву для себе тему і не тільки вивчати мову, а й розширювати кругозір.

Для підготовки до IELTS варто слухати подкасти з британською англійською, адже саме вона використовується в тесті.

Подкасти The Guardian

The Guardian – одна з найпопулярніших газет Британії. На її сайті існує цілий розділ з подкастами на різноманітні теми. Ти можеш дізнаватися останні політичні новини або слухати обговорення футбольних матчів. В архіві доступні записи на тему фемінізму, австралійської культури і навіть гід із занять бігом.

BBC Learning English

На сайті BBC, присвяченому вивченню англійської, дуже зручно слухати подкасти. Вони поділені за рівнями й темами. Можна зробити основний акцент на граматиці або ж слухати 6-хвилинні розмови про повсякденні ситуації. Наприклад, про високі підбори, єдинорогів чи планування часу.

earphones2 (1)Ще один цікавий проект BBC, а точніше BBC Radio і Британського музею, – A History of the World. Ці програми зацікавлять любителів історії. Кожна з них розповідає про конкретний експонат музею.

Podcastsinenglish.com – подкасти за рівнями

На сайті ти знайдеш подкасти з «живою мовою» за рівнями. Герої аудіозаписів розповідають, що їм сьогодні снилося, враження від останньої подорожі, про улюблений урок у школі тощо. Також доступні добірки про правильну вимову, бізнес-англійську і спеціальні поради вчителям.

IELTS Podcast

З цих подкастів від Бена Ворзінґтона ти отримаєш поради, які стосуються тільки IELTS. Наприклад, про виконання конкретних завдань або історії успішного складання тесту різноманітними людьми. Аудіо можна прослухати зручно й безкоштовно на SoundCloud.

British Council

Раніше ми вже писали про онлайн-курси англійської від British Council. Також доступні подкасти за рівнями: від А1 до В1 і бізнес-англійська для професіоналів.

earphones3 (1)

Pass IELTS Higher

Ще одна серія подкастів, повністю присвячена IELTS. Ти зможеш покращити свій загальний результат, слухаючи випуски про окремі модулі тесту: Reading, Writing, Listening і Speaking.

Luke English Podcast

Записувати подкасти Люк Томпсон почав у 2009 році. Відтоді їх завантажили понад 50 мільйонів разів. Від різноманіття тем розбігаються очі: на сайті доступні обговорення книжок, фільмів, стендапів, Брекзиту й багато іншого. Деякі випуски Люк повністю присвятив IELTS і технікам вивчення мови.

TED Podcasts

TED (Technology, Entertainment, Design) – це популярні конференції та лекції про «ідеї, якими варто ділитися». Існує сайт проекту, на якому можна подивитись записи багатьох виступів. Однак TED почали робити власні подкасти. Вони мають кілька розділів: інтерв’ю, трудове життя, анонімні історії, година радіо й щоденний подкаст.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus