Переможцем рейтингу «Топ 200 Україна» став НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

sparkler

Переможцем рейтингу «Топ 200 Україна» 2017 став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». ВНЗ збільшив відрив від решти українських університетів у порівнянні з 2016 роком.

Міжнародна спостережна рада рейтингу визнала, що зазначений виш створив і розвинув потужну інноваційну екосистему «Sikorsky Challenge», вивів на ринки набагато більше стартапів за інші університети України, продав найбільше ліцензій на винаходи та впровадив найбільше проектів у систему оборони України.

Випускників НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» визнали найбільш затребуваними великими міжнародними і національними високотехнологічними компаніями. Друге і третє місця відповідно посіли КНУ ім. Тараса Шевченка та ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Більшість університетів, що ввійшли до рейтингу, за останні 10 років показали позитивну динаміку. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України відносять її значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий простори і малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі діяльності.

Нагадаємо, раніше команда вишу встановила радіозв’язок і розпочала налагодження окремих підсистем створеного ними наносупутника PolyITAN-2.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus