Все, що потрібно знати про TOEFL

TOEFL (англ. Test of English as a Foreign Language) – це міжнародний іспит з англійської мови як іноземної, розроблений Educational Testing Service (ETS) та Прінстонським університетом (Нью-Джерсі, США).

Мета тесту – оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська не є рідною мовою.

Навіщо TOEFL студенту? TOEFL є обов’язковим при вступі до більшості університетів США, Канади та інших країн світу. Він обов’язковий для вступу на аспірантуру в усі університети США, якщо до того студент навчався іншою мовою. TOEFL складається також для участі у багатьох міжнародних наукових та сертифікаційних програмах стажування.

TOEFL складають ті, хто має бажання вчитися у закордонному ВНЗ. Це найпопулярніший тест для перевірки знань англійської мови як іноземної. Більше 9000 навчальних закладів та інших установ у більш ніж 130 країнах приймають TOEFL.

Особливість іспиту TOEFL полягає у тому, що він орієнтований на американську англійську, тому для бажаного результату TOEFL необхідно розумітися на лексичних та граматичних тонкощах, що відрізняють American English від British English. По суті, TOEFL – це тест, що містить різнотипні питання, для відповіді на які необхідно вибрати правильний варіант із кількох запропонованих. Усі завдання тесту виконуються за комп’ютером.

Тест складається із 4-х частин: Reading (60-80 хвилин), Listening (60-90 хвилин), Speaking (20 хвилин), Writing (50 хвилин). Після частини Listening – перерва 10 хвилин.

Загальна тривалість тесту – 200-250 хв (близько 4 годин).

Вартість тесту в Україні становить: 180 доларів.

toefl_studway
Як зареєструватися на TOEFL?
Тонкощі реєстрації для складання міжнародного тесту з англійської мови TOEFL. Як перенести дату складання чи скасувати його взагалі? Розповідаємо у цій статті.
Як готуватись до TOEFL?
Усі види підготовки до TOEFL: підручники, онлайн-курси, класичні чи skype-заняття з викладачами та інформація про пробні тести у матеріалі «Студвею».
Як проходить TOEFL?
Як проходить тестування? На які критерії звертають увагу при оцінюванні роботи? Відповідаємо у цій статті.
Які правила та поради для складання TOEFL?
Як подати на апеляцію? Як скасувати результати? Що з собою брати на тест та лайфхаки від тих, хто успішно склав тест – у нашій довідці.
Особистий досвід складання тесту TOEFL
Відгуки тих, хто знайшов у собі сили та відважився скласти TOEFL. Потаємні страхи та секрети.
Мобільні додатки для підготовки до TOEFL
Добірка найкращих додатків для iOS та Android, які допоможуть у підготовці до складання тесту – у цій статті.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк
Інфографіка: Анастасія Новобранець

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.