TOEFL. Процедура проходження

тестування_фото1

День складання тесту

На офіційному сайті тесту TOEFL можна переглянути відео про день складання тесту. У день тестування студент прибуває на вказану адресу, за якою був зареєстрований. Далі відбувається реєстрація. Кожен, хто зареєструвався на тест, отримує спеціальну картку із персональними даними та фотографією. Цю картку потрібно показати під час реєстрації. Перед тим, як розпочати тестування, особа, яка вас реєструє, робить ще одне фото. Студент також підписує договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Всі ці процедури виконуються для того, аби напевно знати, що зареєстрована особа – це ви.

Після реєстрації розпочинається тестування за комп’ютером. Студент має перевірити, чи справно працюють його навушники та інша апаратура. Тестування триває 4,5 години. Після другої частини тестування передбачена обов’язкова перерва – 10 хвилин. Якщо виникає потреба вийти під час тестування – студент втрачає свій власний час. Після проходження усіх частин тесту студент має повідомити про свої результати або скасувати їх. Якщо ви скасовуєте результати, то повернення коштів не передбачено в даному випадку. Після надсилання результатів студент виходить із системи.

Реклама

Структура тесту

Тест складається із чотирьох частин

Читання (Reading) – визначає здатність читати і розуміти тексти різного стилю і змісту. Частина складається із 3-4-ох текстів різної тематики. До кожного тексту – 12-14 запитань. На все завдання – 60-80 хвилин. Загальна шкала оцінки – від 0 до 30.

Аудіювання (Listening) – визначає здатність сприймати на слух академічну англійську. Це 2-3 блоки завдань, кожен з яких включає в себе 1 діалог і 2 лекції. До кожного блоку – 17 запитань. Під час прослуховування тексту є можливість робити позначки (нотатки). Загальна шкала оцінки – від 0 до 30.

Усне мовлення (Speaking) – визначає здатність чітко і грамотно висловлюватися академічною англійською. На студента чекає 6 розмовних завдань: два з яких на висловлення власної думки на запропоновану тему, а чотири завдання за інформацією, яку необхідно буде прочитати або прослухати. Для підготовки – 30 секунд і не більше 1 хвилини для відповіді. Розмовна частина триває 20 хвилин. Загальна шкала оцінювання – від 0 до 30.

Письмова частина (Writing) – визначає здатність писати на рівні, близькому до вимог навчальної програми закордонних ВНЗ. Інтегроване завдання – 20 хвилин, есе на задану тему – 30 хвилин. При оцінюванні письмового завдання важливу роль відіграє структура тексту, аргументація та граматика. Загальна шкала оцінки від 0 до 30.

тестування_фото2

Оцінювання

Максимальна кількість балів, яку можна набрати під час складання тесту – 120. Ваші бали будуть розміщені на сайті приблизно через 10 днів після дати складання. Ваш результат складається з чотирьох показників, зведених у загальний бал:

  • Reading / Читання (0 – 30)
  • Listening / Аудіювання (0 – 30)
  • Speaking / Усне мовлення (0 – 30)
  • Writing / Лист (0 – 30)
  • Total Score / Загальний результат (0 – 120)

Ви можете переглянути свої результати онлайн, зайшовши на свій акаунт TOEFL IBT й обравши «Перегляд балів» на вашій домашній сторінці.

Ви маєте право складати тест стільки разів, скільки вам заманеться, але кожна наступна спроба має бути не раніше, ніж через 12 днів після останньої. Результат тесту дійсний протягом двох років.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: malvernhousecyprus.com, racetams.net

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus