Додатки для підготовки до TOELF

додаток

За допомогою гаджетів на системах Android та iOS можна готуватися до складання тесту TOEFL незалежно від місця вашого перебування. Постійні тренування у додатках допоможуть студенту вдосконалити словниковий запас, ознайомитися зі структурою тесту, потренуватися складати есе та багато іншого.

Для цього достатньо завантажити відповідний додаток і вивчати англійську тоді, коли вам зручно. Різноманітні apps пропонують підготовку до всіх чотирьох частин тесту: Reading, Listening, Speaking та Writing.

Додатки для Android

TOEFL iBT Preparation

Додаток містить велику кількість завдань зі специфічним словниковим запасом, характерним для тестування TOEFL. Завдяки зручному «Play» режиму ви можете просто слухати і вчитися, не дивлячись на дисплей.

додток_1

TOEFL Vocabulary Flashcards

Додаток містить у собі найбільш вживані слова у тестуванні, які потрібно знати. Для кожного слова є приклад із тесту. Це практика на кожен день, аби поліпшити свій словниковий запас. Програма зберігає всі отримані результати.

додаток_2

TOEFL iBT Preparation

Тестова частина разом із озвученням. Словниковий склад слів детально пояснюється, подаються приклади їх вживання.

додаток_4

TOEFL Grammar

Граматичні завдання для складання тесту. 240 запитань з граматики, 40 завдань на знаходження помилок. Діє система підрахунку балів.

додаток_7

TOEFL Structure

Приклади завдань, структура тексту, зразки реальних тестів починаючи з 1994 року. 550 запитань з подібною до тестування структурою.

додаток_7

TOEFL Essay

Приклади 60 есе різної тематики. Додаток надає вам можливість налаштувати розмір і колір шрифту та встановити відповідну тему для комфорту ваших очей.

додаток_9

Реклама

Додатки для iOS

TOEFL iBT Preparation

Додаток містить велику кількість завдань зі специфічним словниковим запасом, характерним для тестування TOEFL. Завдяки зручному «Play» режиму ви можете просто слухати і вчитися, не дивлячись на дисплей.

додаток_1

iTooch TOEFL™ Exam Preparation

Додаток містить більш ніж 1500 прикладів завдань. Додаток охоплює всі чотири частини: говоріння, аудіювання, читання та письмовий розділи.

додаток_2

TOEFL iBT TestBank

Додаток демонструє структуру тесту та містить 1,190 завдань з різних розділів. Розділ граматика поділений на різні теми.

додаток_3

TOEFL® Vocabulary Builder by AccelaStudy

Додаток використовує інтуїтивно зрозумілий підхід, завдяки якму ви можете швидко розширити свій словниковий запас. Містить багато слів та їх синонімів, які використовуються у тесті. Вивчення нових слів перевіряється тестовими завданнями. 700 оригінальних, ілюстративних речень допоможуть вам зрозуміти, як кожне зі слів використовується у контексті.

додток_4

TOEFL Essay Preparation

Більше 30 категорій різних тем для підготовки до написання есе. Особливості: 185 тем, понад 400 зразків есе. Теми згруповані у 30 категоріях. Ви можете легко фільтрувати ті теми, які вже опрацювали від тих, які ще потрібно вивчити.

додаток_5

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus