Розмальовки для дорослих: навіщо потрібні та де шукати

coloring

Розмальовки для дорослих з’явилися відносно нещодавно і одразу набули популярності. Чому? Можливо, через те, що люди хочуть знову відчути себе дітьми та забути дорослі турботи. Розмальовування допомагає відволіктись, відімкнути зайві думки. На сьогодні розмальовок «Чарівний сад» Басфорд у світі, зокрема й в Україні, продано понад 1,4 мільйона примірників. Новинки, «Зачарованого лісу» – вже 226 тисяч.

Що ж до британського Amazon, то половину місць у Топ-10 займають розмальовки для дорослих. І це не лише книжки Басфорд, великим успіхом користується книжка Art Therapy Colouring Book Річарда Мерріта і «Царство тварин» Міллі Маротти. Про це пише The Guardian.

На думку представниці одного з незалежних британських видавництв Ани МакЛафлін, успіх розмальовок для дорослих пояснюється їхньою «антистресовістю». До того ж, вони дозволяють людині отримувати задоволення від того, що раніше здавалося їм суто дитячим.

Як вважає Басфорд, розфарбовування – це також творчість.

«Багатьох людей дуже лякає білий аркуш; а розмальовці ви лиш маєте додати кольору. Також у цьому є трохи ностальгії. Дуже багато людей казали мені, що часто займаються розфарбовуванням, коли їхні діти сплять. Тепер це є соціально-прийнятним, належить до окремої категорії. Ці книги – для дорослих…», – каже художниця.

В асортименті книгарень є безліч розмальовок для дорослих. Вони стануть чудовою покупкою чи подарунком. Ми зробили для тебе добірку найкращих.

Джоанна Басфорд «Зачарований ліс»

Під час розмальовування «Зачарованого лісу» ти знаходитимеш тварин, що ховаються між чорно-білими деревами. Ще в лісі сховані дев’ять символів на спеціальних табличках. Якщо знайдеш усі з них, то розгадаєш загадку, яку залишила авторка. Розмальовування перетвориться на квест і стане ще цікавішим.

Томас Павітт «Дивокола»

Розмальовка складається із суміші кіл, які, на перший погляд, створюють лише хаос. Насправді там заховані визначні твори світового образотворчого мистецтва. Розмальовка допоможе не лише розслабитись, а й відчути себе Леонардо да Вінчі під час роботи над «Моною Лізою» чи Густавом Клімтом, що пише «Поцілунок».

drawing

Олеся Вакуленко «Я люблю Україну»

Цю розмальовку можна дарувати закордонним друзям. Вона познайомить їх із популярними мотивами українського традиційного розпису та надихне на ближче знайомство з Україною. Проте не тільки іноземців вразить різноманітність квітів на чорно-білих сторінках розмальовки. Додай до них яскравих кольорів – і вони зігріватимуть тебе в холодну погоду.

Джордж Р. Р. Мартін «Гра престолів. Офіційна розмальовка»

Розмальовка за мотивами «Пісні льоду та полум’я» вразить будь-якого фаната цієї історії. Ті, хто читали книжки, зможуть розмалювати Дейнеріс чи Тіріона за каноном. Шкода, що не передбачено сторінки, на якій можна зобразити нормальний фінал останнього сезону серіалу. Принаймні можна заспокоїтись після перегляду останньої серії.

Розанес Кербі «Імаджиморфія»

Авторка «Імаджиморфії» залишила на сторінках розмальовки звичні для нас предмети, але зробила їх цікавішими. Вони вибухають красою та різноманітними незвичними деталями. Біля деяких із них передбачено порожнє місце, щоб доповнити їх власними малюнками. Це дасть тобі змогу ввімкнути свою уяву на максимум.

Лулу Майо «Майже мільйон котів»

Уяви собі майже мільйон котів! Це товстий кіт, худий кіт, кіт на дереві, кіт-музикант, кіт-японець та багато інших. Розмальовування пухнастиків не залишить нікого байдужим. Звісно, це не для тебе, якщо ти не любиш котів, але хіба існують такі люди? Кажуть, що коли додати котам кольору, то можна почути, як вони муркочуть. Перевіряй.

Ресурси з безкоштовними розмальовками для дорослих

Super Coloring – це український ресурс, на якому можна знайти та завантажити безкоштовні розмальовки для дорослих. Різноманітність на сайті не залишить тебе байдужим(-ою). Є тематичні різдвяні розмальовки, розмальовки з тваринами, героями книг, людьми та багато іншого.

Pinterest – це один із найбільших ресурсів із зображеннями. Тому, ввівши там у пошуку «розмальовки для дорослих», отримаєш безліч крутих результатів. Можеш зберігати малюнки, що сподобаються, на окрему дошку та повертатися до них пізніше.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus