Все, що потрібно знати про TestDaF

TestDaF (з нім. «Test Deutsch als Fremdsprache» – «Тест з німецької мови як іноземної») – міжнародний мовний екзамен з німецької мови, що відповідає рівням В 2,1 і С 1,2. Він дозволяє охочим навчатися чи працювати в Німеччині, документально засвідчивши рівень своїх знань.

Мета тесту: визначити загальний рівень знань німецької мови, перевірити наявність мовних навичок для навчання у вищій школі.

Складати тест по всьому світу, за винятком Китаю, можна 6 разів на рік у призначені TestDaF-Інститутом дати. Робити це можна так часто, як ви хочете. Завдання складаються і перевіряються у TestDaF Institut в м. Бохум, Німеччина.

Навіщо TestDaF студенту? Перш за все, TestDaF є необхідним для тих, хто має бажання навчатися в Німеччині, адже його сертифікат визнається всіма вищими школами країни. При умові досягнення 4-го рівня (TDN 4) в усіх чотирьох частинах екзамену Вас приймуть на навчання за фахом майже з усіх спеціальностей.

Також можна використовувати TestDaF як доказ володіння німецькою мовою для отримання роботи в Україні або ж за кордоном.

Загальна тривалість тесту (без перерв) – 3 години 10 хвилин.

Вартість тесту в Україні становить 130 Євро.

Результат має необмежений термін дії.

testdaf_studway

Як зареєструватися на TestDaF?
Особливості реєстрації для складання тесту TestDaF. Як це зробити в Україні? Як анулювати чи перенести дату складання? Розповідаємо.

Як готуватись до TestDaF?
Розповідаємо про типи підготовки до TestDaF: курси, класичні, пробні тести, матеріали та ресурси для самопідготовки у статті «Студвею».

Як проходить TestDaF?
Яка процедура тестування? Особливості структури та оцінювання тесту. Розповідаємо у нашому  матеріалі.

Які правила та поради для складання TestDaF?
Що з собою брати на тест, а що – ні, лайфхаки від досвідчених та правила екзаменаторів – у цій статті.


Особистий досвід складання тесту TestDaF
Спеціальні лайфхаки та секрети успіху від людей, які склали TestDaF читайте у нашому матеріалі. Як скласти тест і отримати бажаний результат?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.