Tesla звинувачують у плагіаті дизайну вантажівки та вимагають компенсацію $ 2 млрд

Компанія Nikola Motor Company подала патентний позов в Аризоні, у якому стверджує, що компанія Tesla при створенні своєї електричної вантажівки порушила патенти стартапу, що описують вантажівку на водневому двигуні.

Компанія вимагає компенсацію в сумі $ 2 млрд. У самій Tesla вважають, що позов не заслуговує уваги.

Компанію Nikola Motor Company заснували у 2014 році. Відтоді вона продемонструвала кілька своїх продуктів. У травні 2016 року представили електричний чотириколісний позашляховик і воднево-електричний вантажний автомобіль.

Потім компанія додала в лінійку продуктів другий автомобіль, розповідала про можливості випуску електрично-воденевого транспортного засобу і заявляла про плани побудувати в Аризоні завод вартістю у мільярд доларів.

Патентна скарга Nikola Motor Company містить претензії, які, на думку компанії, доводять, що Тесла вкрала запатентовані рішення стартапу Зокрема, вказується на подібності у передніх крилах вантажівок, вітровому склі, дверях, які розташовані посередині кабіни, аеродинамічному фюзеляжі.

У Nikola Motor Company запевняють, що «порушення Tesla вплинули на можливості Nikola із залучення інвесторів і партнерів. Збиток від таких дій компанія оцінює в 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що у 2018 році у Tesla можуть закінчитися гроші.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus