Тернопільські студенти перевтілилися у відомих літераторів

book

У Тернопільському національному економічному університеті студенти відкрили фотовиставку «Митець живе у кожному». Вона показала «перевтілення» молодих людей в образи Стівена Кінга, Лесю Українку, Олександра Довженка, Ліну Костенко, Сергія Єсеніна, Олександра Пушкіна та ін.

Ректор вишу підтримав проект. Виставку організували з нагоди Всесвітнього дня поезії. Активісти ретельно підбирали студентів відповідно до образу обраного письменника і намагалися відтворити його до найдрібніших деталей.

тер1
тер2
«Мені було дуже цікаво працювати із моделями, адже кожен із студентів цікава і неординарна особистість, тому вони сповна змогли передати підібраний нами образ», – зазначив автор ідеї та фотограф виставки Максим Магас.

тер3
тер4
«Експозиція формує уявлення про те, як минуле перекликається з теперішнім. Письменники підібрані так, щоб відвідувачі виставки споглядали характерну схожість кожного студента представленого на фотографіях з авторами», – поділилася враженнями відвідувачка виставки, студентка факультету фінансів ТНЕУ.

Нагадаємо, раніше дніпровські студенти розповіли про ініціативу створення освітньої платформи в гуртожитку свого вишу.

Фото: teren.in.ua

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus