Телеграм студента: 8 каналів і ботів для навчання

pexels-cottonbro-5077039

Телеграм – універсальний інструмент. Тут ти можеш дізнатися, як підготуватися до презентації, влаштуватися на роботу, вивчити нову мову чи поїхати за кордон автостопом.
Зробили для тебе добірку корисних каналів для роботи, навчання та відпочинку.

Studlava

Тут ти знайдеш вакансії та стажування у різних сферах: SMM, філологія, ІТ та інші. Автори каналу пишуть легкою, неофіційною мовою без зайвих деталей.

А ще канал має свого бота, який спростить пошук вакансій. Варто визначити свою сферу інтересів і бот надсилатиме тобі сповіщення про появу нових можливостей.

Реклама

Telegram language groups and channels

Канал публікує добірки сторінок, які присвячені вивченню мов: блоги редакторів, канали з граматикою, чати з носіями інших мов.

DeLorean

Це англомовний бот-планувальник. Потрібно написати йому про свої справи, вказавши дату і час, – і в потрібний момент бот надішле нагадування.

Щоб скористатися ботом, шукай в Телеграмі @delorean_bot.

Planning│study│учеба

Тут є статті, поради, неординарні методики підготовки до контрольних й іспитів та конспекти. Цей канал буде корисними, якщо ти хочеш навчитися планувати, готувати сендвічі чи навіть розуміти мову котів.

Mathematics

Це чат людей з усього світу, які розуміють математику або, принаймні, намагаються це зробити. Тут ти можеш попросити по допомогу, отримати роз’яснення або навіть готові рішення задач.

На каналі також знайдеш математичні меми, корисні посилання й друзів-іноземців. Не завжди для розуміння задач вистачає цифр, тому потрібно перекладати пояснення прикладів англійською, китайською або італійською.

Prometheus

На каналі ти знайдеш безкоштовні онлайн-курси на різну тематику. Наприклад, дізнаєшся, як освоїти бізнес-дизайн, написати книгу або випустити документальний фільм.

Якщо ж на альтернативну освіту нема часу, то на Prometheus публікують короткі тези лекцій, семінарів, майстер-класів.

TranslateBot

Цей бот може перекласти текст на 22 мови. Окрім письмового перекладу, тут пропонують ще й звуковий запис. Можеш використовувати його під час подорожей чи знайомства з іноземцями.

Недолік боту в тому, що він дає тільки один варіант перекладу, тому варто або використовувати прості речення, щоб знизити ризик непорозумінь, або перевіряти значення певних слів в інших ресурсах.

Щоб скористатися ботом, шукай @TranslateBot у Телеграмі.

PresentationRobot

Якщо тобі потрібно захистити курсову або реферат, то цей бот твій рятівник. Він рекомендує матеріали для підготовки презентацій, тренує навички переконання й контакту з аудиторією, відповідає на запитання.

Більше добірок від Студвею:

Книги, подкасти і науково-популярні канали на YouTube.

8 сторінок в Instagram для підготовки до ЗНО.

Хто в Instagram пише про навчання і освіту.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus