Найцікавіші Telegram-канали для молоді

Знімок екрана 2017-06-12 о 20.23.40

Telegram – порівняно новий месенджер, який з’явився у 2013 році. У ньому можна не лише обмінюватися текстовими повідомленнями та файлами, але й слідкувати за інформативними каналами. На що ж підписатися?

Для непосидючих

Time To Тravel

Подорожі можуть бути не лише комфортними, а й бюджетними. Тепер інформацію про актуальні та вигідні пропозиції необов’язково шукати на десятках сайтів – Time Тo Тravel надсилатиме їх одразу на твій гаджет.

Закордонні маршрути й подорожі Україною літаками, потягами, автобусами – навіть найвибагливіші мандрівники знайдуть те, що приверне увагу. Підписуйся – й можеш починати пакувати валізу.

Веб-версія
Версія для додатку

Україна туристична

Якщо Time To Travel пропонує багато практичних варіантів, то «Україна туристична» стане теоретичним посібником з мандрівок країною.

На каналі ти знайдеш фото з найбільш мальовничих місць, прочитаєш історії, що з ними пов’язані. «Україна туристична» допоможе обрати варіант для наступної подорожі, а також стане твоїм гідом.

Веб-версія
Версія для додатку

лайфхаки.тревел

Назва каже сама за себе: на каналі зібрані підказки, які значно полегшують життя туристам. Окрім цього, тут з’являються добірки на різноманітні теми – від матеріалів про «Тагліт» до розповідей про гірські хатинки в Шотландії, де можна безкоштовно зупинитися.

Веб-версія
Версія для додатку

рюкзак

Реклама

Для шукачів можливостей

studwayDiem і «Студвей»

Одразу два наші канали. Перший канал надсилатиме сповіщення про найсвіжіші Студвей-можливості. Тут ти знайдеш майстер-класи, варіанти освіти за кордоном, волонтерські проекти й не проґавиш жодного шансу. Другий – принесе тобі найцікавіші статті і новин за день, які ти міг пропустити.

Для любителів розваг

Music 2017

Канал для меломанів, де можна дізнаватися про музичні новинки. А тут зможеш регулярно дивитися відеокліпи популярних пісень.

Веб-версія

Версія для додатку

Viral Channel

Добірка мемів, відео й фото, які стають (чи вже стали) вірусними. Для тих, хто втомився від постійного самовдосконалення й хоче трохи посміятися.

Веб-версія
Версія для додатку

GIF Channel

Це – величезний архів гіфок. Ніяких текстів, матеріалів, корисних лінків… Просто гіфки. Насолоджуйся.

Веб-версія
Версія для додатку

друзі

Для тих, хто самовдосконалюється

Психология

Нова інформація надходить кожні два дні: зазвичай уривки книг з психології або електронні варіанти цих творів. На каналі ти дізнаєшся багато цікавого про критичне мислення, евристику й на інші теми.

Веб-версія
Версія для додатку

История

На канал підписуються навіть ті, хто зовсім не цікавиться історією. Це й не дивно, адже тут регулярно постять фотографії різних часів і країн: наприклад, спалення книг на берлінській площі Опернплац у 1933 році. А ще канал сподобається тим, хто захоплюється чорно-білими фото. Їх тут багато.

Веб-версія

Версія для додатку

Реальный спорт

Telegram дбає й про твій фізичний розвиток. До літа залишилося зовсім мало часу, тому якщо хочеш покращити фігуру – допоможе цей канал.

Однак влітку приходить не лише тепло, а й сесія. Про неї думати ще рано, проте на каналі можна знайти список продуктів, які сприяють покращенню пам’яті. А це ніколи не завадить.

Веб-версія

Версія для додатку

книги

Для книжкових фанатів

UkrLiteratura

Добірки книг і статей на літературну тематику. Також канал пропонує якісну публіцистику й must-read матеріали для редакторів і журналістів. Окрім цього, UkrLiteratura подбає, щоб ти не пропустив найцікавіші презентації й літературні зустрічі у своєму місті.

Веб-версія
Версія для додатку

Книжный Лис

Ще один літературний канал, де публікуються уривки з творів, короткі рецензії, враження. Для створення певної добірки регулярно обирають конкретну тему. Наприклад, цього тижня можеш ознайомитися зі списком книг про психологію емоцій, а вже наступного – про космос.

Веб-версія
Версія для додатку

Словеса

Щодня тут публікують слова, які нечасто зустрічаються в повсякденному мовленні. Можеш поставити за мету щодня вивчати нове слово й одразу ж використовувати його в розмові, щоб краще запам’ятати. Канал російськомовний, однак тут зібрано чимало інтернаціоналізмів: слів, які однакові в українській і російській мовах.

Веб-версія

Версія для додатку

афіша на вихідні

Для тих, хто вивчає англійську

Английский язык

Щодвадні тут постять тематичні англійські слова та словосполучення. Також часто трапляються матеріали про граматику й вивчення мови.

Веб-версія
Версія для додатку

Viola

Англомовний канал, основний контент – зображення. Гарний варіант для розважального вивчення мови. Смішні картинки добре запам’ятовуються, а разом із ними – й англомовний текст.

Веб-версія

Версія для додатку

TED Talks

Виступи на TED різними мовами: не лише англійською, а й іспанською, арабською, японською. Канал оновлюють щодня й завантажують десятки нових відео. Практикуй іноземну мову, знаходь мотивацію й удосконалюй знання одночасно.

Веб-версія
Версія для додатку

ДРУЗІ

Для закоханих у науку

GlobСhan

Цей канал – доказ того, що наука може бути вельми цікавою. Чи мають рослини слух? Для чого тваринам мімікрія? Ти зможеш знайти відповіді на найнесподіваніші запитання.

Веб-версія
Версія для додатку

The Brains

Цей канал схожий на попередній, однак контент тут подають оригінальніше. Готуйся до фото, інфографіки, цитат, гіфок. The Brains відбирають дійсно захопливі матеріали, де розважальна тематика поєднується з науковою й освітньою. Наприклад, можна знайти добірку фільмів про людську психологію.

Веб-версія

Версія для додатку

Funscience

Російськомовний канал, де щодня з’являються новини науки та техніки. Окрім цього, інколи тут постять добірки найцікавіших матеріалів за певний проміжок часу та навіть гіфки.

Веб-версія

Версія для додатку

Знімок екрана 2017-06-12 о 20.15.23

Для тих, хто хоче бути в курсі

TED и не только

На каналі розміщені відео на гострі й суспільно актуальні теми з TED, Vox та інших ресурсів. Перед переглядом відеозаписів можна прочитати невеликий опис. Більшість відеоматеріалів англійською мовою, проте є контент з російського сегменту YouTube.

Веб-версія
Версія для додатку

BBC Україна

Telegram здатен не лише розважати, але й інформувати. Канал українського відділу ВВС допоможе залишатися в курсі новин: упродовж дня тут з’являються повідомлення про найсвіжіші події в Україні та світі.

Веб-версія

Версія для додатку

Интересные статьи

Назва каналу говорить сама за себе – тут справді зібрані цікаві статті з інтригуючими заголовками. Бізнес, технології, мистецтво – але ніякої політики.

Ти можеш натрапити на матеріали про японську муляжну їжу, відпущення гріхів у Середньовіччі та навіть бізнес, що будується на принцесах Disney. Редактор каналу приділяє чимало уваги інтерв’ю, які підібрані дійсно чудово.

Веб-версія

Версія для додатку

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus