Таємниці ролі Джеймса Бонда: як вона змінює життя та кар’єру голлівудських зірок

Роль Джеймса Бонда

За роки існування кіноіндустрії роль Джеймса Бонда завжди була предметом мрій та була справжньою високою метою в кар’єрі будь-якого актора. Проте, за кулісами ця культова роль може стати справжнім випробуванням, як показує досвід шести виконавців, які стояли перед завданням втілити агента 007 на екрані.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Мета», які ж труднощі довелося пережити виконавцям ролі Джеймса Бонда та що за виклики можуть чекати на тих, хто зможе стати на шлях її втілення.

– Шон Коннері, перший, хто став агентом 007, залишив серіал після шести фільмів через відчуття, що застряг у одному образі, а також через низьку оплату праці.

– Джордж Лензенбі – модель, що спробував свої сили в акторстві, не витримав натиску слави та зник лише після одного фільму про Бонда.

– Сер Роджер Мур, відомий своїм шармом, продовжував зніматися в ролі Бонда тривалий час, але ризикнув втратити власну гідність. У 57 років він зіграв у фільмі «Іскри в очах», останньому з його 7 фільмів про Бонда.

– Тімоті Далтон – талановитий театральний актор, був вражений масштабами публічних виступів та світових турів, що супроводжували його два фільми.

– Пірс Броснан, щирий і доброзичливий, мужньо виконував свою роботу, але був відсторонений після чотирьох фільмів, чекаючи на зйомки п’ятого.

– Деніел Крейг заявив після четвертого фільму, що він більше не збирається грати Бонда, але врешті-решт відмовився від цього наміру.

Тепер перед Аароном Тейлор-Джонсоном, якому, за чутками, запропонували роль, стоять ті самі складнощі. Приваблива перспектива світового визнання може тьмяніти під тиском суворого графіка зйомок, ризиком застрягання в одному образі та постійною публічною увагою.

Нагадаємо, ми раніше вам розповідали про дивовижний шлях Адель до світової слави.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *