Sweet.tv – стримінгова платформа для тебе і твоїх друзів

Depositphotos_346632424_l-2015 (1) (1)

ua.depositphotos.com / VitalikRadko

Що важливо для тебе при виборі стримінгової платформи? Відсутність реклами, доступ до великої кількості телеканалів та фільмів, висока якість чи наявність українського дубляжу? Якщо ти задумувався над тим, щоб купити підписку на сервіс для перегляду відео, зверни увагу на Sweet.tv. Ця платформа дозволяє переглядати рейтингові голлівудські фільми, прем’єри і мультфільми з якісним українським дубляжем. Розповідаємо про переваги сервісу, його особливості та вартість передплати.

Якими є переваги платформи?

Можливість підключитися з будь-якого девайсу

Безкоштовне українське телебачення на sweet.tv можна подивитися, перебуваючи у будь-якому місці, де є доступ до інтернету. Ти не прив’язаний до конкретного пристрою чи інтернет-провайдера. У межах кожного підключення одночасно можна дивитися контент на 5 різних девайсах. Зручно, якщо ділиш підписку з сім’єю або друзями. Ти також можеш почати дивитися улюблене телевізійне шоу по телевізору, а продовжити — у смартфоні.

Наявність пробного періоду та вигідні тарифи

Пробний період включає 7 днів безкоштовного користування платформою або 15 днів за 1 грн. Після тестового терміну можна обрати один з чотирьох видів тарифів: S, M, M+ та L+. Вони відрізняються за ціною, кількістю каналів та доступом до кінозалів. Наприклад, найдешевший пакет коштує 99 грн/міс. З ним ти отримаєш доступ до 154 каналів та кінозалів MGM, MIRAMAX, Universal. Порівняти варіанти підписок можна за посиланням.

sweet

Можливість самостійно управляти прямим ефіром

Зі Sweet TV ти можеш перемотати назад будь-яку програму або поставити її на паузу. Особливо зручно, коли потрібно вирішити інші справи, але хочеться додивитися шоу саме на тому місці, де зупинився. Якщо переглядаєш передачі у записі, можна перемотувати рекламу. Таким чином ти керуєш своїм графіком і не витрачаєш час на непотрібні ролики.

Можливість сортувати фільми та телеканали

На sweet.tv можна створювати особисту бібліотеку з улюблених телеканалів та сортувати фільми за жанрами. Підійде тим, хто любить все складати по полицям та мати порядок не тільки у реальному, а також віртуальному світі.

Якісний сигнал

Платформа забезпечує якісний сигнал у форматі Full HD (1080×1920), який транслюється у будь-якій точці країни. Якщо у тебе 4К телевізор, можеш перейти у спеціальний розділ, де доступні фільми для такого розширення. Тобто великий екран не вплине на якість відео.

Легальний контент

Sweet.tv став першою українською OTT-компанією, яка уклала прямі контракти з найбільшими голлівудськими студіями: Disney, Universal, Paramount та Sony. Це дозволило поширювати легальний контент територією України. Якщо ти проти піратства, то можеш бути впевненим у сервісі. Кожна одиниця контенту з’являється на платформі виключно після підписання угоди з правовласником.

sweet2

Можливість переглядати фільм з якісним українським дубляжем

Платформа має проект «Hollywood українською», який дозволяє подивитися фільми якісною українською мовою. Для цього відібрана бібліотека культових кіно з високим рейтингом. За контрактами, підписаними зі провідними студіями, компанія отримує вихідні відео- і аудіофайли, скрипти мовою оригіналу, гайдлайни для локалізації та ін. До створення аудіо ряду долучилася українська студія «Так Треба Продакшн». Серед тих, хто підтримує проект, — українські зірки Юрій Горбунов, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко, Лесь Задніпровський.

Якщо ж ти хочеш подивитися фільм російською або англійською мовою, такі аудіодоріжки також доступні у межах базового тарифу.

Легко підключитися до онлайн-ТВ

Не любиш, коли підключення займає багато часу? Це нікому не подобається. Проте стати клієнтом Sweet TV просто. Для цього достатньо зареєструватися на сайті, а далі інтуїтивно зрозумієш, куди натискати. Перевагою є також те, що мобільний додаток може стабільно працювати і з мінімальною швидкістю інтернету, що дозволяє дивитись фільми, серіали та телеканали в лісі, у дорозі, селі чи на березі моря.

Наявність постійних акцій, які можна зацінити з друзями

Компанія регулярно пропонує різноманітні акції і проводить розіграші подарунків. Наприклад, можна запросити друзів долучитися до сервісу за допомогою реферального посилання. За кожну приведеного друга, ти отримаєш 25 грн. на рахунок в особистому кабінеті, а приятель зможе безкоштовно протестувати усі функції.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus