Суд поновив на посаді Тамару Качалу

качала

28 липня суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси задовольнив позов колишньої очільниці Черкаського державного технологічного університету, який Качала подала до суду ще у лютому.

Тамару Качалу звільнили влітку минулого року. За словами колишньої ректорки, звільнили її незаконно – контракт розірвали, коли вона перебувала на лікарняному.

В університеті на колишню очільницю не чекають, а проводять вибори нового ректора, які повторно призначили на жовтень цього року.

У Черкаському державному технологічному університеті навчається приблизно 500 іноземних студентів, серед яких 300 – заочно. Перевірка Міністерства виявила низку порушень щодо прийому та навчання іноземних студентів в університеті.

«Ми маємо факти, що в цьому університеті з іноземних студентів беруть як формальну, так і не формальну платню, а тіньовий оббіг коштів в університеті складає кількасот тисяч доларів. Сподіваюся, що це буде підставою для кримінального впровадження», – наголосив у вересні 2015 р. екс-міністр освіти Сергій Квіт.

Сергій Квіт також звертався до Служби безпеки України з проханням допомогти з розслідуванням фактів порушень в ЧДТУ, де створили дві посади спеціалістів. Замість студентів-заочників іноземців, вони писали контрольні та лабораторні роботи, щоб створювати видимість їхньої участі в навчальному процесі.

Фото: stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus