Програми для створення презентацій: сервіси, що замінять Power Point

Презентація – це не просто набір картинок і тексту, це – обличчя твоєї роботи. Від того, як ти її створиш, залежить оцінка твоєї праці. І не важливо, чи це бал за семінар, чи бізнес-пропозиція. Створення презентацій в Power Point втрачає актуальність через свої обмежені можливості. Зараз стають популярними інші, сучасніші програми. Можливо, твої колеги чи одногрупники вже використовують їх, і ти часто тероризуєш їх запитанням «як називається програма для створення презентацій?». Саме тому в цій статті ми розповімо тобі про найкрутіші сервіси для створення презентацій.

PreziPreziЦей сайт для створення презентацій чудово підійде тим, хто хоче швидкий та якісний результат. До того ж це один із найбільших конкурентів Power Point! І не дарма: ресурс має величну бібліотеку зображень, діаграм, графіків і макетів, які можна легко налаштувати. Prezi – це онлайн-сховище для інтерактивних презентацій, завдяки якому ти зможеш створювати й поширювати їх по всьому світу. Сервіс може працювати й без інтернету, якщо завантажити спеціальний додаток. А свій телефон можна використовувати як пульт, щоб перемикати слайди. Для того, щоб користуватися платформою, потрібно оформити підписку. Базовий пакет безкоштовний, але досить обмежений у функціях. Платні пакети мають більші можливості та коштують 5, 15 і 59 доларів на місяць залежно від обраного.

Реклама

CanvacanvaНа відміну від Prezi, цей сервіс доступний також українською і російською мовами. Canva – це безкоштовний онлайн-конструктор для створення презентацій. Сервіс надає сотні безоплатних дизайнерських макетів і фігур. Якщо тобі їх не вистачить, то можеш пошукати в спеціальному каталозі та придбати за 1 долар будь-який потрібний елемент. Ця програма для створення презентацій дає змогу змінювати фон, вставляти свої зображення і редагувати їх, або ж користуватися стоковими фотографіями. Вона також має понад сто шрифтів, які можна коригувати на власний розсуд.Canva має свій додаток як для IOS, так і для Android. Його можна завантажити безкоштовно прямо на сайті.Crello

crello

Ця програма для створення презентацій працює в режимі онлайн. Ти також можеш розробити анімацію і редагувати відео чи зображення. Проєкт створений для маркетологів, підприємців, блогерів, але підійде також для студентів і школярів.Проєкти можна створювати з нуля або ж за допомогою одного із шаблонів, яких на сайті декілька тисяч. Доступна велика бібліотека унікальних фотографій і безліч інструментів, об’єктів та кліпів, які допоможуть тобі відчути себе справжнім дизайнером. Якщо ж хочеш створити презентацію самостійно, то сервіс зібрав для тебе багато порад та ідей для натхнення в спеціальній рубриці.Crello має два пакети: безкоштовний та Pro, який коштує 8 доларів на місяць. Також можна завантажити програму на мобільний пристрій – iOS чи Android. Keynote

Keynote

Keynote – програма для створення й відтворення комп’ютерних презентацій. Це безкоштовне програмне забезпечення для macOS. Сервіс підтримує і формат Power Point – це зручно, якщо твій колега чи одногрупник не має Keynote, але вам потрібно разом працювати над проєктом.Сервіс пропонує різні способи створення презентацій. Можеш обрати один із 30 дизайнів або розробити власний за допомогою різноманітних інструментів. Ця програма для створення презентацій дає змогу також намалювати макет, фігури та інші порібні елементи за допомогою Apple Pencil, якщо ти користуєшся iPad.Програма для створення презентацій забезпечує ефектну анімацію і дає змогу записувати аудіо прямо під час роботи над проєктом для того, щоб створити звуковий супровід. Протягом усієї роботи ти можеш простежити за кожним своїм кроком і в разі потреби редагувати. Це дає змогу детально працювати над кожним слайдом.PiktochartpiktochartPiktochart – універсальна програма для створення презентацій, аналог онлайн-конструктора Canva. Серед основних функцій: відкриття, створення і збереження презентацій.Одна з особливостей сервісу – створення креативної інфографіки, яку можна вставити у свій проєкт. Piktochart містить велику галерею високоякісних зображень, анімованих іконок, безліч елементів і багато шаблонів, які розбиті на теми. Платформа є англомовною. Ця програма для створення презентацій безкоштовна, потрібно лише зареєструватися. Завантажувати готовий продукт можна у форматі PDF, PNG та JPG, або ж передивлятися онлайн за допомогою режиму «Показ слайдів». А якщо потрібно розмістити презентацію на своєму сайті, сервіс надасть тобі код для вставки.

Slides

slides

Ця програма для створення презентацій має великий набір інструментів, потрібних для роботи. Сервіс працює онлайн, нічого завантажувати не потрібно. А для показу слайдів можна використовувати телефон як пульт.За допомогою Slides легше працювати командою. Програма для створення презентацій зберігає на робочому сховищі теми і макети твого проєкту чи компанії. А під час роботи можна побачити коментарі й відгуки інших учасників. Платформа має свою бібліотеку фотографій і шаблонів, які допомагають створити презентацію швидко й легко.Сервіс дає доступ до вихідного коду презентації та різноманітних параметрів налаштування CSS, тому підходить для роботи розробників. Програма має декілька планів: безкоштовний, за 5, 10 і 20 доларів на місяць. SeidatSeidatSeidat – це хмарна програма для створення презентацій, що дає змогу створювати інтерактивні слайди для будь-якого випадку і легко ділитися ними зі своєю командою та клієнтами. Створити проєкт з нуля або ж завантажити старий у форматі Power Point для редагування – платформа пропонує різні засоби для роботи над презентаціями. Серед фішок програми – створення 3D-графіки і панорам, графіків, діаграм, а також сайтів у вигляді вікон для зручності перегляду.Якщо тобі потрібно зробити справді якісний проєкт (для роботи, наприклад), сервіс надає послуги зі створення дизайну презентацій, консультації і навчання. Для однієї людини ця програма для створення презентацій є безкоштовною, вона дає змогу створювати і редагувати слайди, надає персональний бренд-менеджмент, банк слайдів, керування за тегами і багато іншого. Є також спеціальні пакети для команд і цілих компаній. Вони дають змогу працювати групою, дають спільний банк слайдів і зображень, спеціальні шрифти, вбудовану аналітику тощо. Ціна таких пакетів залежить від кількості учасників: від 99 до 499 євро на місяць. А для великих компаній, де понад 60 працівників, ціна – 599 євро на місяць.

Office SwayOffice SwayПрограма для створення презентацій від Microsoft допоможе швидко створити проєкт. До слайдів можна додавати не тільки фотографії і текст, а й відео та інший медіавміст. Конструктор Sway об’єднує всі твої матеріали, тобі потрібно лише внести кінцеві правлення і підібрати стиль презентації.Проєкт можна переглядати на будь-якому екрані. Ти також можеш поділитися посиланням на презентацію чи ввімкнути спільний доступ для редагування. Середовище Windows чудово підходить для роботи з програмою. Вона також доступна онлайн.

Haiku DeckHaiku DeckПрограма для створення презентацій Haiku Deck – це мінімалізм і лаконічність. Сервіс пропонує різноманітні стильні шрифти, макети і такі фільтри для зображень, за які дизайнери платять тисячі доларів.Мільйони різних тем, тисячі шаблонів і майже 40 мільйонів безкоштовних фотографій – усе для створення оригінальних презентацій. Вони зберігаються в хмарному сховищі, тому будь-який підключений девайс може під’єднатися. Ця програма для створення презентацій доступна онлайн, а також можна завантажити додаток для iPhone чи iPad.На вибір є два пакети. Перший – для презентацій на конференціях, студентських і шкільних проєктів, коштує 10 і 20 доларів на місяць. Він дає змогу завантажувати презентацію, обирати параметри доступу до файлів, додавати до слайдів аудіо і зберігати як відео та багато іншого. Преміум-тариф підходить для компаній, які займаються продажем, і для створення вебінарів. Коштує цей пакет 30 доларів на місяць і дає змогу користувачам вбудовувати в презентації аналітику, надає пріоритетну технічну допомогу та інше.Ця програма для створення презентацій пропонує ще один свій сервіс – Haiku Deck Zuru. Це не просто черговий інструмент для презентацій. Це технологія, яка використовує штучний інтелект для створення мультимедійних презентацій. Сервіс сподобається тим, кому набридли нудні корпоративні шаблони і картинки. Тобі потрібно лише схематично намітити свою презентацію, а Haiku Deck Zuru за лічені хвилини зробить усю іншу роботу.

Google презентаціїgoogleЦе, мабуть, найдоступніша програма для створення презентацій онлайн. Вона дає змогу створювати, редагувати і зберігати проєкти, показувати їх онлайн і працювати над ними з іншими користувачами.Програма підходить і для бізнесу. Можна працювати над презентаціями разом зі своїми колегами онлайн, робити коментарі та ввімкнути чат. Сервіс пропонує безкоштовні шаблони, до яких можна додавати картинки, відео, креслення і різні ефекти. Програма також дає змогу малювати графіки і діаграми, вставляти геометричні фігури, додавати анімацію та багато іншого.Google презентації для бізнесу мають три тарифні плани: Basic (6 доларів на місяць), Business (12 доларів на місяць) та Enterprise (25 доларів на місяць). Будь-який тариф включає цілодобову підтримку телефоном і поштою. Від вибору пакету залежить не лише кількість різноманітних функцій та інструментів, а й кількість пам’яті в хмарному сховищі.Безкоштовною програма є для звичайних користувачів, які послуговуються сервісом для особистих цілей. Працює на будь-якому пристрої онлайн. Програма також має свій додаток, який можна безкоштовно завантажити в AppStore та Google Play.Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus