Співаковський стверджує про кампанію чорного піару проти НАЗЯВО

olexander

Заступник голови комітету Верховної Ради України з питань освіти й науки, народний депутат Олександр Співаковський в ефірі Херсонської обласної телерадіокомпанії «Скіфія» заявив про розгорнення кампанії чорного піару проти НАЗЯВО та його очільника.

«Робота НАЗЯВО повинна була бути запущена ще 1 вересня 2015 року, але Уряд Яценюка зупинив його запуск. І в мене є документ, який це підтверджує. Суспільство не знає зміст цього документу, але два високих чиновника попросили тодішнього Прем’єр-міністра України не запускати НАЗЯВО. Люди такого рівня фактично попросили прем’єра не виконувати закон України! Це безпрецедентний випадок», – зазначив Співаковський.

Чиновник розповів, що за цей рік виконали багато роботи для того, аби вивести зі складу НАЗЯВО осіб, які пройшли люстрацію, та обрати замість них двох нових членів. «Зараз вибрали головою Нацагенства не ту людину, на яку хтось розраховував. І тепер розпочинається кампанія чорного піару, націлена на дискредитацію обраного голови та на перешкоджання роботі НАЗЯВО», – заявив він.

Зараз Нацагенство ще не працює, адже Кабмін повинен затвердити на посадах осіб, яких вибрали на посади голови та заступників голови НАЗЯВО. «Є закон, тому з 1 вересня минулого року Нацагенство повинно було запрацювати, незалежно від погляду окремих посадовців на це питання», – зазначив Олександр Співаковський.

Фото: i.ytimg.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus