Шукаємо проекти на Studway Awards 2021

digital

Цього року Studway Awards 2021 ми вирішили присвятити технологіям, адже ця сфера давно вийшла за межі Силіконової долини та індустрії ІТ.
Studway шукає проекти, які здійснили технологічний прорив у економіці, в освіті, у медицині, мистецтві, фінансах та у повсякденному житті.
Якщо вважаєш, що гідний відзнаки — розкажи нам про це!

Номінації Studway Awards 2021

Цифрова освіта. Це може бути розробка hardware для освіти — інтерактивних дошок, VR-окулярів, обладнання для експериментів; або software — програмні забезпечення для вчителів, додатки зі штучним інтелектом, ігри чи курси для школярів та студентів.

Цифрова медицина. Шукаємо проекти, які використовують технології для діагнустування та лікування хвороб, полегшення симптомів.

Цифрова економіка. Тут можливостей безліч — від стартапів, які використовують криптовалюту до фінтех проектів, які допомагають керувати фінансами за допомогою штучного інтелекту.

Цифрове мистецтво. Це може бути як графічний дизайн, комп’ютерні ігри, створення арт-маркетплейсів, так і використання NFT у мистецтві.

Цифрова реальність. У цю рубрику шукаємо проекти, що розроблять віртуальну та доповнену реальність або використовують штучний інтелект та машинне навчання у несподіваних сферах — від торгівлі до фуд-індустрії.

Цифрова відповідальність. Сюди увійдуть проекти, які використовують технології для вирішення соціальних та екологічних проблем.

Кібербезпека. З великою силою приходить велика відповідальність, тому хочемо відзначити проекти, які стоятимуть на сторожі технологічного майбутнього.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus