#студвей_англійська: найпопулярніші тексти за рік

Як викладають в Америці

Рік англійської в Україні добігає кінця, але потреба в цій мові – ні. Тож виділимо цьогорічних рекордсменів рубрики #студвей_англійська – матеріали, які набрали найбільшу кількість переглядів на Studway.

1. Рекордсменом року стали добірки за рівнями:

Ці матеріали однозначно не лише популярні, а й дуже корисні. Не забудь залишити свої варіанти серіалів, фільмів і т.д. у коментарях.

Реклама

2. Який у тебе рівень англійської мови?

Все життя вчиш англійську мову, але досі не впевнений щодо свого рівня? Пояснюємо, як його визначити та скільки їх існує в природі. А ще – тримай невеличку добірку безкоштовних онлайн-тестів, котрі допоможуть пришвидшити цей процес.

3. 40 англомовних сайтів для саморозвитку.

Не бійся англомовних матеріалів, адже хіба існує кращий спосіб підвищити рівень володіння мовою? Ми зібрали 40 сайтів, які не тільки пропонують захопливі навчальні матеріали, але й дозволяють прокачати англійську!

студенти

4. Де можна дивитися фільми та серіали англійською мовою.

Перегляд відео мовою оригіналу – один з найефективніших способів вивчати іншомовну лексику. А якщо ще й з субтитрами, то результативність зростає вдвічі. Скористайся нашою добіркою корисних сайтів і спільнот у соцмережах для перегляду англомовних фільмів, серіалів та просто цікавих відеозаписів!

5. YouTube-канали для вивчення англійської.

Англійська – найбільш розповсюджена мова на YouTube. Щоб отримати доступ до невичерпного джерела знань, смішних котиків та корисних гайдів, треба покращити її. Тепер перераховуємо 9 найкращих YouTube-каналів для вивчення англійської.

6. Як перекласти на англійську специфічні українські явища.

Часом важко порозумітися з іноземцями: деякі культурні й соціальні явища, притаманні Україні, – незрозумілі та неперекладні для жителів інших країн. У лінгвістиці вони навіть отримали спеціальну назву «лакуни» – поняття, відсутні в певній мові, проте наявні в іншій. Ми спробували частково вирішити цю проблему й створили такий собі «словник» – детально переклали та пояснили англійською оригінальні українські слова й фразеологізми. Настав час розтлумачити іноземцям, що таке «маршрутка» та чому «покращення» звучить для українців невтішно.

7. Як написати резюме англійською мовою.

В Curriculum Vitae (CV) ми маємо максимально стисло та позитивно змалювати професійний автопортрет, а форма і стиль цього документу багато скажуть HR про твою особистість. Розповідаємо, як написати резюме англійською мовою так, аби в цю «картину» закохався кожен рекрутер не менше, ніж арт-критики в Мону Лізу.

молодь2

8. Сайти для безкоштовного спілкування англійською.

Будь-яку мову засвоїти набагато легше, спілкуючись з її носієм, який допоможе розібратися у часових формах, навчить правильно вимовляти слова і навіть додасть до словникового запасу декілька «некоректних виразів» (давай просто визнаємо, що всі ми бажаємо їх знати). Що ж робити, якщо таких знайомих немає? На допомогу прийдуть навчальні соцмережі та сайти, де можна з легкістю знайти собі співрозмовника до душі.

9. Як писати електронні листи англійською мовою.

Англійська мова досить формальна й містить чіткі правила, щодо того, як треба оформлювати е-мейли. Мало хто в наш час пише паперові листи, але саме правила їхнього оформлення лягли в основу сучасних електронних повідомлень. У залежності від ситуації, з’являються різні шаблони е-мейлів – про них ми й розкажемо.

10. Як вивчити англійську мову за допомогою пісень?

Музичний англомовний контент може не лише поліпшити сприйняття мови на слух (listening), а й допомогти вивчати англійську граматику, розширювати словниковий запас. Розповідаємо про ресурси, які дозволяють створювати англомовне караоке та пропонують добірки пісень, котрі проллють світло на всі граматичні конструкції.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus