Студенти з Чернівців звинуватили викладача в корупції і він звільнився

44169187_963424493840950_4305185280895221760_o

Студенти філологічного факультету Національного університету ім. Ю. Федьковича написали заяву на викладача кафедри журналістики Дмитра Миронюка, звинувативши його в хабарництві.

За словами молоді, чоловік змушував купувати його книжки та оформлювати передплату на його газету.

«За чотири роки навчання це єдиний викладач, на пакет з коньяком для якого я «скидалася». На першому курсі. Тоді ж він «просто так» пропонував купити свою книгу за 140 гривень – паршивої якості і з купою помилок. Потім студенти ці книги здавали назад і він перепродавав їх наступним першокурсникам», – написала на своїй Facebook-сторінці студентка кафедри журналістики Ярина Боринець.

За її словами, уже на третьому і четвертому курсі викладач пропонував передплатити його газету «Ва-Банк» за 250 гривень.

У заяві до ректора вишу студенти вказали, що вимагають звільнити Дмитра Миронюка. Згодом очільник університету Степан Мельничук повідомив, що взяв питання під контроль. Проте додав, що про зловживання викладача почув вперше.

Крім того, завідувачка кафедри журналістики Любов Василик написала на Facebook-сторінці, що скарги на викладача надходили і раніше.

Після розголосу справи Дмитро Миронюк написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Нагадаємо, МОН оприлюднило умови вступу в 2019 році.

Фото: Facebook/Ярина Боринець

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus