Дніпровські студенти організують у гуртожитку свого вишу освітню платформу

гуртожиток

У гуртожитку Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара студенти створять освітню платформу «Кузня української інтелігенції». Простір стане місцем проведення культурних заходів, дискусій, лекцій, кінопоказів, майстер-класів і тренінгів.

Водночас ініціатива активістів буде міні-бібліотекою та місцем для альтернативного проведення вільного часу. Вона створить середовище для реалізації задумів студентів-жителів гуртожитку та всіх його відвідувачів. На думку організаторів, це розширить комунікацію між молоддю та стане підґрунтям для формування суспільної думки і розвитку громадянської небайдужості.

Метою проекту визначають творення сучасної української інтелігенції, освіченої, обізнаної в громадських та політичних процесах, мислячої та готової брати відповідальність і діяти заради розбудови держави. Платформа повинна підвищити обізнаність щодо діяльності громадських організацій міста, молодіжної політики органів місцевої влади тощо.

Ініціатори проекту – Гліб Стрижко та Ірина Селезньова. В грудні минулого року Гліба обрали старостою поверху, де живуть історики. Тоді студент дізнався, що на поверсі є читальна зала із косметичним ремонтом. «З’явилась ідея створити простір для розвитку молоді, яка проживає у гуртожитку, оскільки розумію, наскільки це потрібно», – розповів хлопець «Студвею».

Такою виглядає кімната зараз.

1.1
1.2
Таким бачать простір для молоді організатори проекту.

2.1
2.2
Ідея створити проект виникла в лютому. Спочатку серед жителів гуртожитку провели опитування. Тоді ж був прописаний план робіт, кошторис, створений макет проекту. Директор студмістечка схвалив ідею, тому відкриття ініціативи заплановане на вересень.

Організатори звертаються до всіх, кого зацікавила ідея. Для реалізації ініціативи вони починають кампанію по збору речей та коштів. Номер карти, на яку можна перерахувати гроші: 5168 7573 1297 8671 (Стрижко Гліб Євгенович).

За детальною інформацією про те, що саме потрібно для створення освітньої платформи «Кузня української інтелігенції» можна звернутися до організаторів: Гліб Стрижко – 066-855-11-39, 096-753-19-75 та Ірина Селезньова – 097-127-45-95.

Студенти також пропонують долучатися до сторінок проекту ВКонтакте та на Facebook.

Фото: Гліб Стрижко/pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus