Найбожевільніші студентські клуби

Жити від лекції до лекції – нудно. У Європі та США студенти давно об’єднуються в клуби за інтересами, щоб зробити своє дозвілля насиченим. Дізнайся про цікаві й, можливо, дивні на перший погляд спільноти, де не страшно бути самим собою!

США

Клуб охочих підглядати за іншими

підглядає

Якщо надумав вступати до Бостонського університету – подумай ще раз. Адже саме там функціонує BU People Watching Club – студентська спільнота, члени якої підглядають за людьми. На думку засновників клубу, ця звичка дуже корисна, бо дає змогу зрозуміти особливості поведінки представників різних класів, рас, віросповідань, не комунікуючи з ними безпосередньо. Члени спільноти щотижня зустрічаються на новому місці і спостерігають за незнайомцями. Після – обговорюють побачене. Їхній девіз – «Ми не божевільні – нам просто цікаво».

Клуб щастя

щастя

Якщо тебе вважають дивакуватим, бо ти постійно посміхаєшся і радієш найменшій дрібниці – розслабся. Саме такі студенти Північно-Західного університету організували Клуб щастя. Умови чітко окреслені: бути доброзичливим до інших, роздавати безкоштовний лимонад і дарувати обійми.

Клуб моноциклістів

мотоцикл

Студенти-велосипедисти Міннесотського університету можуть вступити до клубу моноциклістів, щоб дізнатися про переваги життя на одному колесі. Члени спільноти вчаться жонглювати, грати в хокей, баскетбол та інші ігри, не покидаючи сідла одноколісного велосипеда! Клуб проводить для членів індивідуальні та групові заняття, організовує виїзні тренування.

Клуб любителів білок

білка

У студентів Мічиганського університету цікаве хобі. На території кампусів мешкають велетенські білки, і за ними необхідно доглядати. Молодь двічі на тиждень підгодовує звірят і робить усе можливе, щоб зберегти їхню популяцію.

Товариство творчого анахронізму

фільм

Чи тобі колись хотілося жити в іншій епосі? У Чикаго студенти з різних університетів можуть перенестися в Середньовіччя, ставши членами Товариства творчого анахронізму. Можна спробувати все, що стосується цієї епохи: від бойового мистецтва до кулінарії.

Клуб ботанів

студент

Студенти-заучки почуваються комфортно в Північній Кароліні, адже там для них є спеціальна спільнота. На зустрічах її члени обговорюють улюблені аніме, комікси, наукові теорії та відеоігри. Також члени регулярно гостюють у ботанів з інших штатів. Спільнота має власний статут, а її мета – сприяти налагодженню контактів між ботанами і пересічними студентами.

Клуб швидкопоїдання

їжа

Ідеальна спільнота для тих, хто любить поїсти. Її заснували студенти Кентського університету, хобі яких – брати участь у змаганнях із поїдання їжі. Батьки можуть не хвилюватися, що їхні діти залишаться голодними – клубні заходи відбуваються постійно.

Реклама

Європа

«20 хвилин»

час

Це одна з найбільших студентських спільнот Англії. Її члени – представники Ньюкаслського університету. Родзинка клубу – повідомлення про «засідання» учасники отримують за 20 хвилин до його початку і до зустрічі не знають, що конкретно робитимуть. Це може бути запрошення на вечірку, ковзанку чи в караоке. Ще одна фішка – традиція щороку проводити «таємний вихідний» – кількаденну поїздку до сусіднього міста чи навіть за кордон. Про пункт призначення дізнаються в аеропорту. Серед інших цікавих місць нашої планети студенти вже відвідали Прагу, Дублін та Амстердам.

Товариство Шейли та її пса

собаки

Вступ до університету і прощання зі школою декому може датися важко. Але цей клуб Кембриджського університету зробить усе можливе, щоб ти став частинкою нової великої та теплої компанії. Вечірки в піжамах, гарячий шоколад, солодощі, історії перед сном… Не забудь захопити ведмедика, щоб цілком поринути в дитинство!

Спільнота фанів Гаррі Поттера

студент

В університеті Ноттінгема фанати Гаррі Поттера об’єднуються і грають у квідич. Тільки у них він нагадує поєднання регбі з функціями викидайла. Між іншим, у світі налічується понад 300 професійних студентських команд з цієї фентезійної спортивної гри. На дозвіллі члени спільноти готують «зілля» (коктейлі), смакують «чарівними» бобами та дотримуються канонів улюбленої книги.

«Гравітаційна блювота»

собака

Назва не натякає на щось приємне, але студенти Університету Бата там точно не сумують! Вони вчаться жонглювати найрізноманітнішими предметами: від обручів до одноколісних велосипедів; а відшліфовують навички у справжньому цирку. Приєднатися можуть усі охочі. Достатньо вчитися із задоволенням, дивувати і не боятися експериментувати з реквізитом.

Клуб Disney

дісней

Цей студентський клуб виник в Ексетерському університеті й збирає тих, хто любить вікторини, марафони, ігри, фільми та інші речі, пов’язані з Disney. Не думай, що члени спільноти лише переглядають мультики і фільми! Вони організовують тематичні поїздки і вечірки та намагаються додати до буденного життя трохи казки.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus