Студенти-активісти зустрілися з представниками трьох міністерств

засідання

26 грудня відбулася зустріч студентів-активістів з представниками Міністерства освіти та науки, Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів України щодо стипендій.

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що бюджет на 2017 рік уже підписаний президентом. У ньому виділили 4 млрд гривень на академічні стипендії та 1 млрд – на соціальні. Учасникам розповіли, що рейтинги будуть формувати стипендіальні комісії ВНЗ, вони ж визначатимуть відсоток студентів, які будуть отримувати підвищену стипендію. До комісій входитимуть і представники від студентства.

Як зазначали, орієнтовно мінімальна стипендія становитиме 1100 грн, для окремих природничих та педагогічних спеціальностей вона складатиме приблизно 1400 грн, підвищена – 1600 грн, підвищена для окремих природничих та педагогічних спеціальностей – приблизно 2000 грн.

Нові стипендії будуть виплачувати з лютого 2016 року. Також повідомили, що студенти можуть бути виключені зі стипендіального рейтингу за умови невиконання навчального плану (перескладання, складання не у встановлений термін без поважних причин). Рейтинговий список формуватимуть за принципом факультет/спеціальність/курс (тобто однакові спеціальності на різних факультетах матимуть різні рейтингові списки).

На четвер, 29 грудня, активісти та посадовці запланували повторне засідання з приводу стипендій.

Фото: vk.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus