Студенти з НУХТ представлятимуть Україну на конкурсі Worldskills

lamp

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки вперше в Україні відбувся відкритий конкурс за програмою «Worldskills» у компетенції «мехатроніка».

Змагання тривали в два етапи. На першому пройшов конкурсний відбір кращих десяти команд, серед яких була і команда Національного університету харчових технологій. На другому етапі конкурсу команди продемонстрували вміння налагоджувати та програмувати навчальні мехатронні технологічні комплекси.

За підсумками результатів змагань команда НУХТ посіла перше місце. Вона буде представляти Україну на міжнародній олімпіаді «Worldskills», яка відбудеться в Арабських Еміратах.

Нагадаємо, про приєднання України до міжнародного руху «WorldSkills International» (WSI) йшлося на нараді Міністерства освіти і науки України в липні 2016 року. «WorldSkills International» – міжнародна асоціація, яка популяризує робітничі професії шляхом проведення міжнародних конкурсів.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus