Студенти проти призначення Шкарлета, вийдуть протестувати на Банкову

735a2a3-shkarlet

Студентські організації будуть протестувати через призначення міністром освіти Сергія Шкарлета. Акція протесту відбудеться під Офісом президента відбудеться 21 грудня о 18:00.

Шкарлета призначили на посаду міністра освіти 17 грудня. Присягу він складав під крики «ганьба».

У листі студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка студенти Українського католицького університету, Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Києво-Могилянської академії» виступили проти рішення Верховної Ради щодо призначення Шкарлета міністром освіти і сказали, що вийдуть протестувати.

«На наше щире переконання, міністр освіти і науки України повинен не лише пропагувати засади академічної доброчесності, а й сам їх дотримуватися», – кажуть студенти.

Також вони наголосили, що міністром освіти не може бути людина, яка допустила плагіат у своїй науковій праці.

Раніше українські освітяни та науковці також обурювалися щодо кандидатури Шкарлета через дружбу з міністром освіти і науки часів Януковича Дмитром Табачником та корупцію.

Призначення Шкарлета міністром також обурило народних депутатів, які голосували проти. За день до винесення кандидатури Шкарлета в зал парламенту його вдруге не підтримав комітет.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував їм звертатися до суду та надавати докази звинувачень щодо його плагіату та можливого кнопкодавства за його кандидатуру.

Раніше ми розповідали, що відомо про нового в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus