У Житомирі пройшов навчальний курс про суть Конституції

конституція

У листопаді-грудні 2016 року у Житомирі та Житомирському районі понад 400 студентів та старшокласників узяли участь у навчальному курсі «Суть Конституції та її роль у повсякденному житті».

Організували навчальний курс Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» у співпраці з Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області. Під час лекцій розглядали та обговорювали історію прийняття та створення Конституції України, значення її в повсякденному житті людини, загальні засади – принцип верховенства права, державні символи України, механізм поділу влади та інше.

«Ми намагалися робити наші лекції жвавими та такими, щоби запам’яталися учасникам. Спеціально для лекцій нами було зроблено підбірку цікавої інформації щодо спільних та відмінних характеристик Конституції України та Конституцій зарубіжних країн.

Розглядаючи поняття прав, свобод і обов’язків людини і громадянина, ми наводили практичні приклади з життя, епізоди із фільмів та казок», – розповідає лектор Анна Савицька, спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

Цікавою та корисною виявилася методика перегляду короткометражних мультфільмів з конституційних питань. Учасники лекцій переглядали мультфільми, які розповідають про те, як створювалася Конституція, що являє собою Основний Закон держави тощо.

Фото: kolo.news

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus