Чому тисячі студентів обирають для навчання Канаду?

Чому тисячі студентів обирають для навчання Канаду?

Все більше іноземних студентів вирушають до Канади за знаннями. У 2014 році у країні навчалось більше 330 тисяч іноземних студентів, і з кожним роком цей показник зростає більше ніж на 10%. Захоплюючі краєвиди, високий рівень життя, мультикультурне середовище – вагомі аргументи для будь-кого, хто приїздить до країни кленового листка. Але чому Канада – такий популярний напрямок освітньої еміграції, особливо для українців?

Освітня Мекка

Це – прем’єр-міністр Канади і, схоже, він знається на принципах роботи квантових комп’ютерів не гірше за Гокінга. А ще любить йогу та індійські танці. Однієї цієї причини нам достатньо, щоб вважати Канаду ідеальною країною для навчання.

Досі не переконані? Наводимо більше аргументів.

Маєш питання? Запитай у експертів

Канада – третя країна в світі за кількістю етнічних українців після України та Росії. З кожним роком все більше і більше українських студентів вступає до канадських ВНЗ. Якщо у 2009 році у вишах Канади навчалось 715 українців, то у 2013-2014 роках – вже 2 053. Масовий наплив українських студентів пояснити доволі просто, адже країна кленового листка славиться високою якістю навчання. Та і це ще далеко не все.

Реклама

Дешево та якісно

Канадська освіта – той випадок, коли якість вища за ціну . Вартість навчання тут нижча, ніж у більшості англомовних країн. А сама Канада посідає 7 місце в рейтингу ефективності національних систем освіти. Більше того, 9 канадських університетів входять до ТОП-200 за версією Times Higher Education.

Канадський диплом гарантує високі шанси на гідне працевлаштування на будь-якому континенті. Українцям щастить подвійно: університети та фонди пропонують стипендії та гранти.

А як там із рівнем цін на побутові потреби? У порівнянні з іншими розвинутими країнами Заходу, життя в Канаді відносно недороге: витрати на проживання на 20% менші, ніж, наприклад, у Штатах.

https://studway.com.ua/wp-content/uploads/2015/08/studenti.jpg

Кар’єрні перспективи

Студенти мають можливість підзаробити у вільний від навчання час: до 20 годин на тиждень під час навчання та до 40 годин – під час канікул.

Без роботи студенти не залишаться і після закінчення університету. По-перше, більшість канадських вишів вважає обов’язковим, щоб студент пройшов сo-оp стажування. Головною перевагою є можливість надалі продовжити роботу в компанії. Стажування дозволяє використати знання на практиці та дізнатись про роботу в великих компаніях зсередини.

Маєш питання? Запитай у експертів

По-друге, після того як студент закінчив виш, він отримує дозвіл на роботу строком до 3 років. Через рік офіційного працевлаштування можна отримати право на проживання в країні.

Канада як другий дім

Українці Канади створили велику кількість організацій, спілок та студентських клубів. Наразі у 15-ти канадських університетах діють українські студентські клуби, а їхню роботу скеровує Союз українських студентів Канади (СУСК). Українська діаспора має значний вплив у Канаді, тому Торонто – місце перебування штаб-квартири Світового конгресу українців (СКУ).

Отже, в перевагах здобуття освіти в Канаді сумніватися не доводиться. Залишається лише правильно обрати університет. І тут у Канади є ще один секрет – державні провінційні програми, які дозволяють повернути до 60% витрат на навчання. Одна з таких програм діє в Університеті Манітоби.

манитоба3

Університет Канади, який став номером один для закордонних студентів

Університет Манітоби – один з провідних та найстаріших університетів у Новому світі. Він входить до рейтингу ТОП-500 найкращих університетів світу від Academic Ranking of World Universities. Цей ВНЗ вважається одним із 15 найбільших дослідницьких університетів Канади. У виші навчається багато інтернаціональних студентів, тому тут панує мультикультурна атмосфера. Манітоба – місто з найбільшою українською діаспорою в Канаді (українці складають 14,7% населення).

Сенсація: вам повернуть витрати на навчання

Університет залучає велику кількість студентів завдяки участі в державній програмі Tuition Fee Income Tax Rebate, яка компенсує витрати на навчання після закінчення університету. Випускник отримує до 60% від вартості навчальної програми у вигляді пільг і знижок на податки. До речі, вартість навчання в Університеті Манітоби дорівнює цінам на навчання в коледжі та стартує з 12 000 СAD ($9 565) на рік.

Приємні дрібнички

Навчання в університеті відбувається англійською мовою. Університет Манітоби славиться якісним та інтерактивним викладанням, а також сучасним оснащенням. Так, він одним із перших серед ВНЗ Канади запустив онлайн-курси. Виш заохочує та підтримує своїх студентів, аби вони проходили стажування, займались дослідженнями та брали участь у програмах обміну із 36 країнами світу.

Маєш питання? Запитай у експертів

При Університеті Манітоба діє спеціальний стипендіальний фонд, сума якого в минулому році склала більше 13 млн CAD. В університеті розташований технологічний центр Smartpark, який вважається крутою платформою для студентів, що бажають отримати навички, знання та практичний досвід.

Чому тисячі студентів обирають для навчання Канаду?

Приємні недрібнички

Провінція Манітоба надає студентам безкоштовне медичне страхування. Враховуючи той факт, що мінімальне покриття медичного полісу по Канаді складає 5 000 СAD, це суттєвий фінансовий бонус.

Інший приємний бонус від університету – через спеціальну партнерську програму можна поїхати на навчання до Австралії. Звичайна вартість навчання в країні кенгуру втричі перевищує середньостатистичні витрати на освіту в Канаді. Таким чином, можна отримати подвійний профіт – здобути австралійську освіту за канадськими цінами та побачити ще одну країну.

Манітоба як виключення з правил

Ще одна значна перевага навчання в Університеті Манітоби – закони самої провінції, згідно з якими можна отримати право на постійне місце проживання (ПМП) вже за 6 місяців після офіційного працевлаштування. Така можливість існує тільки в провінції Манітоба, адже в інших необхідно працювати у два рази довше перш ніж отримати право на ПМП.

Це переможне комбо робить Манітобу однією з найбільш перспективних провінцій для українських студентів. На останок зазначимо, що почати навчання в Канаді можна 3 рази на рік: у вересні, січні та травні. Тож не відкладайте майбутнє на завтра та відкрийте для себе унікальні освітні можливості Канади.

Інформацію про навчання в Канаді надала освітня агенція Karandash. Хочете знати більше чи маєте запитання? Залиште запит і отримайте відповідь від експертів.

  • Якщо хочете отримати відповідь по телефону

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus