Студенти НПУ вимагають права на безперешкодну діяльність самоврядування

pexels-photo-398532

Самоврядування Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова вимагає права на безперешкодну діяльність у власному університеті.

Свої претензії та вимоги студенти виклади у листі-зверненні.

Зокрема, Студрада НПУ наполягає на дотриманні Законодавства України (Закону України «Про вищу освіту», ст.40), забезпеченні належних умов для діяльності органів студентського самоврядування, не втручанні адміністрації університету в діяльність органів студентського самоврядування, забезпеченні участі студентської ради в управлінні вищим навчальним закладом, зокрема внесенні чинної голови Студентської ради до складу Вченої ради університету.

Ірина Сокур, голова Студентської ради НПУ імені Драгоманова, розповіла «Студвею»: «Звернення зявилося тому, що немає ніякого діалогу з адміністрацією, ситуація стає все гіршою. Ми це пов’язуємо з майбутніми виборами ректора. Ми, по суті, одна із єдиних структур в університеті , слідкуємо за чесністю та прозорістю виборів, ставимо незручні питання чинному ректору, який знову балотується. Адміністрація вирішила просто повністю ігнорувати Студраду, при цьому повністю ігнорує та порушує законодавство. Це супроводжується тиском на більшості факультетах. Є інформація про створення списків активістів та розпоряджуенням слідкувати за їхнім навчанням більш пильно. Також студенти повідомляють про особисті розмови з деканами та зав кафедрами, які натякають на майбутню сесію та важливість підтримання стабільності в університеті. Тобто відсутність протестів чи вираження позиції, яка не відповідає позиціям адміністрації».

Нагадаємо, що раніше адміністрація НПУ не дозволила провести «День першокурсника» у стінах вишу.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus