Студенти КНУ збираються на протест: Портнова поновили професором в університеті

portnov

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка повідомили, що у виші знову працюватиме колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов.

З вересня він працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету.

«Портнова Андрія Володимировича прийняти з 1 вересня 2019 року по 30 червня 2020 року на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права», – процитував керівник відділу кадрів Олексій Іванченко наказ про поновлення Портнова.

Представник закладу пояснив, що процедура прийняття на роботу до проведення конкурсу застосовується до всіх викладачів, які не входять до штату університету.

«Конкурс зазвичай відбувається десь усередині навчального року, взимку чи навесні, іноді буває декілька конкурсів. Якщо людина проходить конкурс, вона зараховується потім на наступний навчальний рік вже як штатний викладач. Не проходить конкурс – 30 червня ми з цією людиною прощаємось», – пояснив Іванченко.

Андрій Портнов працював на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ протягом 2009-2014 років. Його звільнили в лютому 2014 року.

Тим часом студенти університету створили подію в Facebook і збираються 20 червня о 18:30 протестувати проти поновлення Портнова в закладі освіти.

Водночас на своєму телеграм-каналі Андрій Портнов зазначив, що його не поновлювали, а заново прийняли на кафедру.

«Я підтримую будь-який протест, крім голодування. Громадяни мають вільно виражати свої думки й проводити час у будь-якому зручному для них форматі», – підкреслив ексзаступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януквича.

Нагадаємо, без інтриги: у КПІ обрали ректора.

Фото: LIGA.net

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus