Студенти ХНУРЕ проти незаконної реклами біля вишу

pexels-photo (2)

Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки виступають проти незаконно розміщеної реклами заправки «Socar» біля свого вишу.

Рекламний стенд встановили на розі проспекту Науки та вулиці Серпової 29 червня 2017 року. Питання небажання університету, як студентів так і викладачів на розміщення цієї реклами неодноразово підіймалось на студентському протесті «#ХНУРЕволюція». З 30 червня 2017 року цей рекламний стенд не має дозволу на розміщення.

Студенти університету звернулися до Харківської міської ради з проханням не допустити продовження дозволу на розміщення рекламного стенду заправки «Socar» перед будівлею ВНЗ. Також активісти вимагають від компанії «SOCAR Energy Ukraine» демонтувати стенд відповідно до вимог чинного законодавства. Листи з відповідними вимогами буде направлено сторонам.

У разі відсутності реакції та невиконання вимог студентів та викладачів (які в тому числі підписали петицію) на 12:30 3 жовтня 2017 року орган студентського самоврядування «Студентський сенат ХНУРЕ» оголошує акцію протесту «ХНУРЕ БЕЗ БЕНЗИНУ».

Дмитро Гой, голова студентського самоврядування ХНУРЕ поділився зі «Студвеєм»: «Адміністрація стверджує, що робила кроки щодо врегулюваннюя цієї ситуації. Нам, як студентам, важко розмовляти з великими корпораціями, а тим паче так, щоби потім не отримати статус типу «зрадник». Але навіть у цьому зверненні, яке ми направимо в компанію, буде залишено, по-перше доброзичливість та певні норми поведінки, по-друге можливість для співпраці».

Нагадаємо, що раніше студент НаУКМА домігся демонтажу кіоска. А викладач заборонила користуватися телефоном на парах: аргументи «за» і «проти».

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus