Студенти з Каліфорнії надрукували розумне дзеркало

no

Студенти Каліфорнійського університету в Сан-Дієго створили на основі планшету розумне дзеркало. Воно розпізнає обличчя, розуміє мову жестів і має віртуального помічника Алекса.

Розробники надрукували на 3D-принтері каркас, в який можна вставити планшет будь-якого розміру. На нього, в свою чергу, накладається дзеркальна поверхня. Коли ґаджет вимкнений, людина бачить своє віддзеркалення; при його активації видно інформацію на екрані.

Після установки програмного забезпечення дзеркало може розпізнавати осіб, виконувати голосові команди і реагувати на жести без доторку до поверхні скла. У список його можливостей входить стандартний набір сучасного інтелектуального мобільного асистента: можна робити замітки, дізнаватися новини, викликати таксі. Дзеркало можна попросити зробити фотографію або зняти відео. Поки користувач чистить зуби, воно може нагадати про важливі зустрічі і плани на майбутнє.

Дійсно унікальним пристрій робить факт того, що створення подібних технологій сьогодні доступне ентузіастам, які не працюють у лабораторних умовах. Зараз на платформі Kickstarter триває збір коштів на випуск першої серії дзеркал. Розробку можна отримати за 175$.

Нагадаємо, дослідження соціологів із Бейлорського університету показало, що 37% опитаних американців потрапляють під визначення технофобів.

Фото: sitebuilderreport.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus