Студентські організації на карантині, але не на паузі

teritoria

Через відомі всім події університети зачинили свої двері для студентів у березні. Навчання переносять в онлайн, але що робити зі студентськими організаціями? Вони можуть подбати про себе самі, а також перенести свою діяльність на простори інтернету. Розповідаємо, як це зробили у Львівському медичному братстві.

Про організацію

Львівське медичне братство називає себе не просто організацією, а сім’єю. Проте це не говорить про погану організацію чи зайву розслабленість. Хлопці й дівчата взаємно одне одного мотивують, цінують дружбу та щирість. Головна ідея ЛМБ – всебічний розвиток із медициною в центрі. Це стосується не тільки членів братства, а й усіх охочих до нових знань.

«В першу чергу ми хочемо підняти рівень розвитку самих медиків, надаючи їм простір до самовираження і вдосконалення. Не лише професійних навичок, але й мистецьких чи спортивних».

Студентська організація існує понад рік. За цей час вони з’явилися майже в усіх соцмережах (Facebook, Instagram, YouTube, Telegram). Там публікують цікаву для студентів-медиків інформацію. Зокрема про парамедицину та інтерв’ю з медиками, які реалізують круті проєкти. Також організовують онлайн-флешмоби. За 6 місяців до карантину ЛМБ провели близько 15 подій офлайн. Серед них вечірки, творчі вечори, лекції, практичні курси, вечори настільних ігор тощо.

Реклама

Карантин не став паузою

Віддалене навчання не мусить ставати обмеженням у роботі студентських організацій. Можна трохи змінити та перенести свою діяльність в онлайн. Зараз для цього є всі можливості.

«Ми навіть трохи зраділи. Завжди бракує часу, щоб проаналізувати свою роботу, знайти помилки та зробити висновки.Тим більше, щоб розв’язати проблеми. Ми стараємось втілювати нововведення, ділимось думками та ідеями. Через те, що всі сидять удома, а більша частина братства за межами міста, усе спілкування перенесено до чату».

У соцмережах братства зараз діють два флешмоби: #run_doc_run і #CORONтин. Разом із членами ЛМБ бігають і діляться своїми рекордами десятки студентів. Після початку карантину вони почали публікувати в сторіз ще й улюблені заняття. Це розважає та підіймає настрій. Натомість інформацію про коронавірус скоротили, щоб зайвий раз не тривожитись. Винятком є пости зі спростуванням фейків і новинки про лікування пандемії.

Якщо твоя студентська організація призупинила свою діяльність, то скористайся прикладом Львівського медичного братства. Це допоможе знайти більше спілкування на карантині та не з’їхати з глузду.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus