Стипендії для навчання у Канаді

канада

Якщо ви хочете навчатися у Канаді, то потрапили за адресою. Ми підготували добірку стипендій, які допоможуть вступити до канадського ВНЗ на будь-який освітній рівень, повчитися у відомих викладачів або відвідати Парламент Канади. Проте критерії суворі: хороша успішність, знання англійської мови, лідерські якості та громадська активність. Готові випробувати себе?

Навчання на бакалавраті

1. Стипендія університету Британської Колумбії

Університет пропонує стипендії у розмірі 7000 канадських доларів (CAD) для вступу на будь-яку спеціальність у виші. Студент отримує стипендію протягом першого року навчання, але виплату можуть подовжити ще на три роки. Критерії до кандидата: виняткова успішність, інтелектуальність, участь в громадських організаціях чи спільнотах, вражаюча активність.

Дедлайн: 31 січня 2016 року

2. Стипендія університету Йорк

Студенти, які вступили у Йорк на бакалаврат, можуть подати заяву на повну стипендію вартістю 60 000 – 100 000 CAD. Критерії: хороша успішність, фінансові труднощі.

Дедлайн: 1 квітня – 30 травня; 20 серпня – 20 жовтня; 30 листопада – 20 січня.

3. Стипендія коледжу Конестога

Претендувати на стипендію можуть випускники шкіл, що продемонстрували добрі або відмінні результати в навчанні. Розмір стипендії залежить від успішності. А присуджують її «природженим лідерам, які демонструють сильний дух».

Дедлайн: 9 лютого 2016 року

4. Стипендії університету Ванкувер Айленд

Університет надає більше десяти різних стипендій як для тих іноземців, хто лише планує вступити, так і для тих, хто вже навчається. Одна з найпривабливіших – стипендія розміром у 5000 CAD, з частковою знижкою на оплату за навчання на бакалавраті. З повним переліком стипендій можна ознайомитися на сайті університету.

конспект5. 
Стипендії університету Конкордія

Виш надає десятки різних стипендій і премій для іноземних студентів. Фінансування можна отримати під час вступу або безпосередньо навчання. Стипендія може бути іменною, за дослідницьку роботу, за активну громадську позицію, також її видають студентам з обмеженими можливостями тощо. Розмір стипендій – за запитом.

6. Стипендія коледжу Хамбер

Коледж пропонує дві повні і дві часткові стипендії зі знижкою за навчання. Заяви будуть розглядатися на підставі лідерського потенціалу, соціальної активності та академічних досягнень кандидатів. Для вступу необхідний мовний сертифікат – TOEFL, IELTS, CAEL.

Дедлайн: 25 травня 2016 року

7. Стипендії університету Карлтон

Карлтон пропонує стипендії для іноземних студентів з частковою знижкою на оплату за навчання вартістю 4000 –16000 CAD. При поданні документів до ВНЗ, іноземні студенти автоматично розглядаються як кандидати на стипендію. Головна вимога – успішність і знання мови. Також, є змога отримати стипендію за високі академічні досягнення по закінченню першого курсу.

8. Стипендії університету Ферлі Дікінсона

Виш надає десятки різних стипендій і премій для іноземних студентів як для навчання на бакалавраті, так і на магістратурі. З повним списком можна ознайомитися на офіційному порталі.

Дедлайн: січень та листопад щороку.

9. Стипендії університету Калгарі

Виш пропонує широкий спектр повних і часткових стипендій для іноземних студентів. Розмір коливається від 1000 до 40 000 CAD, і охоплює різні галузі дослідження. З їх переліком можна ознайомитися тут.

10. Стипендії університету Саскачевана

Виш надає близько десяти стипендій і премій для іноземних студентів, які можна отримати після вступу у ВНЗ. Критерії до кандидатів стандартні: успішність, лідерські якості і громадська активність.
11. Стипендії університету Дальхауз

Виш надає стипендії і премії для іноземних студентів як для навчання на бакалавраті, так і на магістратурі. З повним списком можна ознайомитися на офіційному ресурсі.

конспект

Реклама

Навчання на магістратурі, аспірантурі, докторантурі і гранти на проведення досліджень

1. Грант імені Фредеріка Бантінга

Дворічна програма від уряду Канади пропонує 70000 CAD на рік для підтримки фахівців у наукових постдокторських стипендіальних програмах. На грант можуть претендувати спеціалісти з вищим ступенем у гуманітарній, соціальній, природничій, технічній і медичній галузях. Найкращі кандидати повинні продемонструвати дослідницькі якості, які у перспективі зроблять внесок у економічне і соціальне зростання світу.
Дедлайн: у вересні щорічно.

2. Стипендія імені Петра Яцика

Постдокторська стипендія у розмірі 40000 CAD в галузі української політики, культури та суспільства надається на рік. Особливо заохочуються заявники, які акцентують дослідження на темі: «Виклики незалежної України». Переможці проведуть більшу частину стипендіального періоду в університеті Торонто і ще близько 2-4 тижнів в Україні, де будуть виконувати дослідження та проводити лекції.
Дедлайн: 1 лютого 2016 року (щороку змінюється).

3. Стипендія Ваньє

Щорічна програма передбачає післядипломне навчання (аспірантура, PhD) у Канаді в галузі гуманітарних, соціальних, природничих, технічних наук, а також медицини. Необхідно подати документи в один з канадських вишів-партнерів програми. Кандидат повинен знати англійську мову, мати академічну успішність, науковий потенціал і лідерські якості. Інші критерії визначає окремий ВНЗ. Навчання триває три роки, кожного року стипендіат отримує 50000 CAD.
Дедлайн: 4 листопада 2016 року.

робочий стіл, конспект4. Фонд П’єра Трюдо

Фонд щороку надає 15 стипендій для післядипломної освіти в галузі соціальних та гуманітарних наук в одному із канадських університетів. Організатори заохочують проведення досліджень в рамках однієї із чотирьох тем: права і гідність людини, громадянська самосвідомість, Канада в світі, люди і їх природне середовище. Стипендіати отримують змогу працювати з кращими канадськими науковцями, брати участь в подіях фонду, а також організовувати власні семінари. Розмір стипендії – до 60 000 CAD на рік. Термін програми – до 4 років.
Дедлайн: у грудні щорічно.

5. Програма для науковців Сове

Програма надає можливість щонайбільше чотирнадцяти молодим науковцям з усього світу провести вісім місяців в Монреалі, відвідуючи освітні курси університету МакГіл. Розмір стипендії – 30 000 CAD.
Дедлайн: щорічно восени.

6. Стипендія Онтаріо Трілліум

Стипендія передбачає виділення 40000 CAD у рік на термін до чотирьох років іноземним студентам, які проводять докторські дослідження в університетах Онтаріо.
Дедлайн: 28 січня 2016 року.

7. Стипендії університету Манітоби

Стипендії пропонують для навчання на магістратурі (14000 CAD на рік) й докторантури (18000 CAD на рік). Розглядаються усі спеціальності крім медицини та MBA. Перш ніж подавати документи на отримання стипендії, апліканти мають зареєструватися на навчання в університеті.
Дедлайн: щороку у липні

робочий процес

Конкурси та програми

1. Канадсько-українська парламентська програма

Програму заснував голова Фундації українських студій в Торонто з нагоди сторіччя імміграції перших українців до Канади. Студенти українських вишів протягом трьох місяців працюють та навчаються в Парламенті Канади. Мета – надати їм знання, які допоможуть зробили внесок в успішне майбутнє України. Програма діяла 25 років і вичерпала фінансування у 2015 році. На даний момент її основоположник, Ігор Бардин шукає інвестиції для продовження програми на такий самий період. За новинами варто слідкувати на сайті.

2. Конкурс Explore Canada

Унікальна можливість для студентів та школярів старших класів відвідати Канаду. Перемога в конкурсі – це подорож від 2 тижнів до 3 місяців до однієї із її провінцій. Конкурс відбувається в кілька етапів: вам необхідно пройти вікторину, підготувати запропоноване відео чи фотоколаж і прийти на співбесіду. По закінченні програми ви станете офіційним представником Explore Canada в Україні. На офіційному сайті конкурсу розміщені подробиці навчання і подорожей у Канаді від минулорічних переможців, їх поради тощо. Тож, хоча проведення конкурсу у 2016 році поки не заплановане, радимо слідкувати за новинам на офіційному сайті.

Фото: stock-up, соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus