Стажування квітня

Онлайн-курси

Стажування в Британській раді в Україні, практика в дослідницькому центрі в Індії і можливість стати автором-стажистом у The Economist

Стажування в Британській раді в Україні

Британська рада в Україні запрошує взяти участь у програмі стажування. Мета програми – надати успішним кандидатам можливість розвивати свої навички й підвищити освітній досвід у міжнародному середовищі.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: від 3 до 6 місяців
Дедлайн: набір триває до 31 грудня

Реклама

Медіа-інтерн на Global Leadership Forum у США

Медіа-стажування на Global Leadership Forum. Стажист розроблятиме бібліотеку цифрових та медіа-матеріалів для програми й сайту і буде допомагати учасникам саміту з їхніми громадськими проектами. Потрібно взяти участь у тренінгу 9-29 червня і в програмі саміту 30 червня – 20 липня 2019.

Країна: США
Тривалість: 9-29 червня, 9-20 липня 2019
Дедлайн: 3 травня

Стажування в дослідницькому центрі в Індії

Shikshantar – товариство, центр відео- й бібліотечних ресурсів та інститут прикладних досліджень в Індії, який працює у сфері соціального навчання й збалансованого життя. Shikshantar пропонує, як мінімум, 4-місячне стажування в Удайпурі (Індія). Стажування орієнтоване на людей, які покинули формальну освіту чи робоче середовище і намагаються створити й дослідити нові можливості для власного життя та життя спільнот.

Країна: Індія
Тривалість: 4 місяці
Дедлайн: відкритий

Foreign affairs intern у The Economist

The Economist шукає автора текстів для стажування у відділі зовнішньої політики. Метою програми стажування є пошук і навчання майбутніх журналістів-економістів. Попередній досвід не обов’язковий. Головне – бажання навчатися й талант до написання текстів. Кандидати повинні цікавитися зовнішньою політикою і вміти писати про це лаконічно, дотепно і з аналітичною строгістю. Стажування оплачуване: 2 000 фунтів стерлінгів на місяць. Кандидатам потрібно надіслати оригінальну неопубліковану статтю обсягом до 600 слів, придатну до публікації на сторінках The Economist, а також резюме й супровідний лист на foreignintern@economist.com

Країна: Велика Британія, Лондон
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 15 квітня

Волонтерство в мультимедійному виданні Ukraїner

Ukraїner шукає волонтерів для написання текстів. Перевагою буде володіння англійською мовою і наявність публікацій у ЗМІ. Надсилай CV на адресу apply@thelobbyx.com і вкажи в темі листа: «CV Ukraїner Author».

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Діджитал-маркетолог в ArtCraft CG School

ArtCraft CG School шукає в команду діджитал-маркетолога. Умови: заробітна плата – від 15 000 гривень і вище (залежить від досвіду кандидата); п’ятиденний робочий тиждень із гнучким графіком; максимально комфортний робочий простір у сучасному офісі (станція метро «Шулявська», ТРЦ «Космополіт»); можливість працювати віддалено (до 14 днів на рік);
оплачувані новорічні канікули; можливість навчатися на будь-якому курсі школи безкоштовно. Резюме й портфоліо надсилай на пошту tkarasenko.artcraft@gmail.com

Країна: Україна
Тривалість: повна зайнятість
Дедлайн: якомога швидше

workspace (1) (1)

Стажування в організації Rotary Peace

Щороку організація Rotary пропонує представникам різних країн пройти оплачуване стажування в одному з її центрів. Магістрам пропонується пройти стажування в найкращих університетах у сферах, пов’язаних з миром у світі, запобіганням і вирішенням конфліктів. Програма триває від 15 до 24 місяців і передбачає навчання й практичне стажування протягом 2-3 місяців. Щороку в програмі можуть брати участь 50 магістрів.

Тривалість: від 1 до 12 місяців
Дедлайн: 31 травня

Стажування в Imperial Tobacco для студентів

Imperial Tobacco запрошує студентів і нещодавніх випускників почати кар’єру й набути досвіду в міжнародній компанії в рамках річної програми стажування «Разом у майбутнє».

Країна: Україна
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 1 квітня

SMМ-шеф, контент-маркетолог до ГО «Батарейки, здавайтеся!»

Якщо ти любиш писати насичені та осмислені тексти, розповідати про складне по-простому й надихаєшся залученням людей до екологічних реформ в Україні, долучайся до «Батарейки, здавайтеся!». Команда, яка об’єднує сотні людей по всій країні для здійснення змін, шукає контент-маркетолога.

Країна: Україна, можлива віддалена зайнятість
Тривалість: повна зайнятість
Дедлайн: якомога швидше

Керівник із комунікацій до БО «Фонд родини Загорій»

Організація «Фонд родини Загорій» шукає керівника з комунікацій. Своє резюме англійською або українською мовою та мотиваційний лист надсилай на адресу kg@zagoriy.foundation. У темі листа потрібно вказати: «СV прізвище_PR».

Країна: Україна, Київ
Тривалість: повна зайнятість
Дедлайн: 29 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus