Стажування вересня

workspace 1

Стажування в Британській бібліотеці, можливість викладати англійську у В’єтнамі та навчальна програма для молодих професіоналів у США

Стажування в організації FOMOSO

Незалежна організація FOMOSO, мета якої – збільшити інтерес і поглибити знання про політичні процеси в країнах Центрально-Східної та Південно-Східної Європи, пропонує студентам взяти участь у стажуванні. Організатори пропонують: віддалену роботу (гнучкий графік – 20-30 робочих годин на тиждень); сертифікат із рекомендацією. Для участі на praktikum@fomoso.org необхідно надіслати: резюме; документ, що підтверджує здобуту освіту; мотиваційний лист.

Країна: віддалено
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: 30 вересня

Реклама

Викладання англійської у В’єтнамі

Можливість викладати англійську для дітей у столиці В’єтнаму. Обов’язки: проводити заняття з англійської для дітей у дитячому садку і початковій школі; створювати план занять; брати участь у підготовці додаткових занять і, звичайно, досліджувати для себе Ханой. Зарплатня – $ 900 на місяць. Вимоги: вік – 21-26 років; знання англійської на рівні В2 – С1; диплом бакалавра зі спеціальності «Філологія», «Лінгвістика» або «Педагогічна освіта».

Країна: В’єтнам
Тривалість: вересень 2019 – березень 2020
Дедлайн: якомога швидше

Mitacs Globalink Research Internship

Студентів 3 курсу українських університетів запрошують на науково-дослідницьке стажування в Канаді у 2020 році. Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України. З травня по вересень кожного року учасники, що пройшли відбір, беруть участь у 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських університетських викладачів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних.

Країна: Канада
Тривалість: 12 тижнів
Дедлайн: 18 вересня

George Washington Carver Internship

Щорічне Стажування імені Джорджа Вашинґтона Карвера в Де-Мойні (США) – це унікальна професійна можливість для студентів, які цікавляться глобальними проблемами голоду, бідності й розвитку. Стажисти працюватимуть 12 годин на тиждень у період із 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю. Програма забезпечує гнучкість розкладу кожного стажиста.

Країна: США
Тривалість: мінімум 3 місяці
Дедлайн: 25 жовтня, 3 березня

New Voices Fellowship

New Voices Fellowship – річна програма, присвячена медіа, комунікаційним і лідерським навичкам, створена для талановитих професіоналів з країн, що розвиваються. На 2020 рік виділено 25 стипендій. 15 кандидатів – експерти зі сфери продовольчої безпеки, глобальної охорони здоров’я, економіки, медицини, прав людини і змін клімату. 10 кандидатів – експерти, що працюють у галузі сексуального і репродуктивного здоров’я. Програма не передбачає резиденції і навчання на стаціонарі, а також витрачання великої кількості часу, однак стипендіатам потрібно буде писати статті, давати інтерв’ю місцевим і міжнародним представникам медіа, виступати на міжнародних конференціях. Організатори покривають усі витрати, а також надають фінанси на участь у медіазаходах і конференціях.

Країна: віддалено/світ
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 15 жовтня

workspace (1) (1)

Hubert Humphrey Fellowships in USA for International Students

Програма Hubert Humphrey Fellowships заснована для професіоналів, які бажають удосконалити свої навички шляхом обміну знаннями і розуміння питань загального інтересу США і країн, що є партнерами програми. Навчальна програма проходитиме в одному з університетів США відповідно до професійних інтересів учасника.

Країна: США
Тривалість: залежно від сфери
Дедлайн: залежно від професійної сфери та країни; учасники мають бути номіновані до 1 жовтня.

Стажування в Британській бібліотеці

Відділ європейських та американських колекцій Британської бібліотеки шукає стажиста, який допоможе систематизувати і вдосконалити українську колекцію. Стажист разом із кураторами, каталогізаторами та іншими фахівцями бібліотеки вивчатиме матеріали, що стосуються України, і поліпшуватиме їхні метадані. Робота також передбачає мініпроєкт, мета якого – пов’язати фізичні та цифрові колекції книжок, що стосуються Тараса Шевченка. Окрім того, бібліотека надасть можливість працювати зі своїм вебархівом і створити колекцію матеріалів про українську діаспору у Великій Британії.

Країна: Велика Британія
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Волонтерство в «INgenius»

Медична платформа «INgenius» шукає в команду волонтерів. Ідеальний кандидат – це той, хто захоплюється доказовою медициною, новітніми дослідженнями і хоче розповісти про це медикам зі всієї України. Вимоги: знання англійської на рівні В1 і вище; вміння писати тексти українською; творчий підхід до завдань; здатність працювати в режимі дедлайнів; вміння працювати в команді.

Країна: віддалено
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 10 вересня

Волонтерство під час напівмарафонів

«New Run» шукає волонтерів на осінній сезон напівмарафонів у різних містах України. Волонтер «New Run» – найкращий друг учасників напівмарафонів. Він допомагає збирати стартові пакети і видає їх учасникам забігів, є маршалом по біговій трасі, допомагає в навігації, в пунктах харчування на трасі й на фініші (зокрема подає учаснику, що біжить, воду), знає відповіді на всі питання учасників, орієнтується в розкладі заходу і підтримує командний дух свята.

Країна: Україна
Тривалість: вересень-листопад 2019
Дедлайн: Полтава – 1 вересня; Житомир – 8 вересня; Чернігів – 22 вересня; Львів – 13 жовтня; Миколаїв – 3 листопада.

Робота SMM-менеджером у «Pro.Svit»

Centre of Innovational Education «Pro.Svit» шукає SMM менеджера. Основні обов’язки: наповнення контентом сторінки у фейсбуку, інстаграмі, ютубі й телеграмі спільно з комунікаційною командою; адміністрування сайту на платформі «Tilda»; підготовка публікацій і заміток; виконання контент-плану; створення і керування електронними розсилками;
налаштування таргетованих дописів; підготовка статистики щодо залученості та зворотного зв’язку; особиста зацікавленість у сфері розвитку середньої освіти в Україні буде перевагою; рівень володіння англійською мовою на рівні не нижче Upper-Intermediate буде перевагою. CV надсилай на apply@thelobbyx.com із темою «SMM менеджер до Pro.Svit».

Країна: Україна
Тривалість: працевлаштування
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus