Стажування вересня

стажування для студентів

Стажування в Словаччині для студентів, які вивчають мистецтво, оплачувана практика в The Washington Post і програма стажування для українських студентів в університетах Канади

Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship 

Програма стажування для українських студентів в університетах Канади. До участі запрошуються студенти 3-го курсу бакалаврату з різних наукових дисциплін: інженерних, технічних, математичних, гуманітарних і соціальних. Участь у програмі безкоштовна.

Країна: Канада
Тривалість: травень-червень 2019
Дедлайн: 19 вересня

Реклама

Стажування в Словаччині для студентів, які вивчають мистецтво

Національна стипендійна програма Словацької Республіки підтримує мобільність іноземних студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників та працівників у сфері мистецтва і пропонує стажування в університетах та науково-дослідних організаціях Словаччини.

Країна: Словаччина
Тривалість: 1-12 місяців
Дедлайн: два набори на рік – до 30 квітня і 31 жовтня

Стажування в The World Health Organization

Всесвітня організація охорони здоров’я (The World Health Organization) надає можливість пройти стажування в одному з офісів організації тривалістю від 3 тижнів до 6 місяців. До участі запрошуються студенти, більшість із яких отримає місце в програмах, пов’язаних з охороною здоров’я. Також можливе стажування у сферах, як-от зовнішні зв’язки, фінанси, комунікація. Стажування не оплачуване.

Країна: стажування можливе в будь-якій країні, яка є партнером організації
Тривалість: до 6 місяців
Дедлайн: 1 січня

workspace

Стажування для істориків у США від The Filson Historical Society

Історичне товариство імені Джона Філсона, що в Луїсвіллі, Кентуккі, запрошує на стажування, яке передбачає проведення досліджень або написання дисертації. Інтерни отримуватимуть грант – 500 $ на тиждень. Стипендії мають за мету заохочувати наукові дослідження з історії південних штатів. Для участі потрібно надіслати резюме, рекомендаційні листи і правильно оформити титульний лист. Усі документи надсилаються поштою.

Країна: США
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 15 жовтня, 15 лютого

Стажування в Bosch

Компанія ZEST Outsourcing оголошує набір на програму стажування в міжнародній компанії Bosch. Програма стажування – це можливість приєднатися до команди кваліфікованих фахівців, дізнатися, як працює бізнес міжнародної компанії зсередини, набути досвіду роботи за спеціальністю (маркетинг, бухгалтерія, відділи продажів). Кандидатам, зацікавленим у вакансії, потрібно надіслати резюме до офісу ZEST Outsourcing електронною поштою resume@hr-outsourcing.com.ua з позначкою на позиції «стажист».

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Програма The Aspen Institute’s New Voices Fellowship

New Voices Fellowship – це програма тривалістю 1 рік, розроблена для талановитих професіоналів з країн, що розвиваються, і присвячена медійним, комунікаційним та лідерським навичкам. На 2019 рік виділено 25 стипендій. 15 кандидатів – експерти зі сфери продовольчої безпеки, глобальної охорони здоров’я, економіки розвитку, медицини, прав людини і зміни клімату. 10 кандидатів – експерти, що працюють у галузі сексуального й репродуктивного здоров’я і прав.

Країна: віддалено
Тривалість: 12 місяців
Дедлайн: 15 жовтня

workspace 3

Стажування для студентів у компанії Unilever

Unilever Ukraine проводить відбір відразу на 2 програми стажування: #ULIP і #UFLP. Unilever Leadership Internship Programme (ULIP) – програма для амбітних студентів 3-5 курсів, які хочуть розпочати свою кар’єру в бізнес-школі й володіють англійською на рівні Intermediate і вище. Програма має гнучкий формат: зайнятість – від 20 робочих годин на тиждень або повний робочий день.

Країна: Україна
Тривалість: від 3-х місяців
Дедлайн: протягом року

Analyst Intern у TaaS

Команда TaaS шукає проникливого аналітика-практиканта, який прагне стати професіоналом у галузі блокчейну. Для участі надсилай резюме на hr@taas.fund із супровідним листом англійською мовою.

Країна: Україна
Тривалість: програма передбачає оплачуване стажування на 3 місяці. Після успішного завершення буде запропонована позиція молодшого аналітика
Дедлайн: якомога швидше

Літнє стажування в The Washington Post

The Washington Post, американська щоденна газета, пропонує 12-тижневе професійне стажування для журналістів.
Стажування оплачуване (750 $ на тиждень). Для участі слід подати заявку й документи, серед яких – резюме, приклади робіт, автобіографія. Документи повинні бути англомовними. Усі питання можна надсилати на newsinterns@washpost.com

Країна: США
Тривалість: протягом літа 2019
Дедлайн: 12 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus